AHŞAP KUTULARI EV AKSESUARLARINA DÖNÜŞTÜRÜN

16 Ekim 2017

AHŞAP KUTULARI EV AKSESUARLARINA DÖNÜŞTÜRÜN

Kendinyap ve tasarım ürünlerini hepiniz az çok bilirsiniz.Eviniz için uğraşmak sizin için oldukça keyifli bir uğraş olacaktır.

Bu nokta oldukça önemli ve basit edindiğiniz ahşap kutular ile kendi zevkinize ve hayal gücünüze uygun tasarımları oluşturabilir bu kutuları ev aksesuarına dönüştürebilirsiniz.
 
Kendinyap ve tasarım ürünlerini hepiniz az çok bilirsiniz.Eviniz için uğraşmak sizin için oldukça keyifli bir uğraş olacaktır.Bu nokta oldukça önemli ve basit edindiğiniz ahşap kutular ile kendi zevkinize ve hayal gücünüze uygun tasarımları oluşturabilir bu kutuları ev aksesuarına dönüştürebilirsiniz.
 
 AHŞAP KUTUDAN GAZETELİK 
 
Ahşap kutudan ev eşyası ürünü olan gazeteliği yapmak aslında oldukça basit.Eğer bu işlem için gerekli yapışkan ve süslemek için boyanız da mevcutta bilinen teknikleri uygulayarak dakikalar içinde yeni bir gazeteliğe sahip olabilirsiniz.Bunun için satılan hazır ahşap gazetelik kutuları var.Bu gazeteliği kendi istediğiniz renkte evinizin dekorsyonuna uygun boyayarak harika bir sonuç alabilirsiniz.
 
 
AHŞAP ÇATAL BIÇAKLIK 
Mutfağınız ve ya konsolunuzu süsleyecek bu çatal bıçaklık kutusu oldukça farklı bir alternatif.Ahşap aksesuarlarınızı evinizin vazgeçilmezi olup uyumu tamamlar.Çünkü ahşabın görüntü olarak pek de uymayacağı stil yoktur.Yine ahşap boyamak için uygun olan boyalar ile kutunuza kendiniz renk verebilirsiniz.Ya da üstüne çeşitli yazı şablonları ile yazı yazabilir biraz daha esprili hale getirebilirsiniz. 
 
 
AHŞAP KUTUDAN KİTAPLIK
 
Eğer kitap severseniz ve evinizin her odasında kitaplara ayırdığınız özel bir bölüm varsa bu ilginç ahşap aksesuar da kitaplarınızı depolamak için oldukça güzel olacaktır.Kitaplığınızın bir bölümüne bu ahşap kutuyu koyun bu kutunun içerisine de okumaktan zevk aldığınız ve tekrar tekrar okumak için ayırdığınız kitaplarınız olsun.Bu özel bölüm kitaplığınızı farklı gösterecek ve sizin için özel olan kitapları ayırmak için harika bir tasarım olacaktır.

 
AHŞAP KUTUDAN KİTAP GÖRÜNÜMLÜ AKSESUAR KUTUSU 
Yine bu da bilinenlerin aksine çok daha güzel ve farklı bir görünüme sahip aksesuar alternatifi.İster orta sehpanızın üzerinde sergileyin isterseniz kitaplığınızın bir bölümüne iliştirin.Bu kitap görünümlü ahşap kutunun evinizin her köşesinde kendini göstereceğinden ve merakları üzerinde toplayacağından eminiz bu kitap görünümlü ahşap kutunun


Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!