Analog High Definition Güvenlik Kameraları

28 Ocak 2018

Analog High Definition Güvenlik Kameraları

Analog Hıgh Definition Kamera Sistemleri Nedir?

Analog HD kamera ya da AHD olarak da bilinen Analog High Definition Güvenlik Kameraları, kayıt sistemlerinde kullanılan bir güvenlik kamera sitemi olarak bilinmektedir. Çeşitli güvenlik problemlerinin önüne geçebilmek, can ve mal kayıplarını maksimum derecede önleyebilmek için gelişen teknoloji ile birçok farklı güvenlik sistemi üretilmektedir. Bu sistemlerin arasında en yaygın olanlardan biride özel bir teknoloji ile üretilen Analog High Definition Güvenlik Kameralarıdır.


  1. Anlaog Kamera Sİstemleri firmaları için tıklayın!


Analog High Definition Güvenlik Kameraları Özellikleri Nelerdir?

CCTV’nin altyapısı için kullanılan bir sistem olan Analog High Definition Güvenlik Kameraları(AHD), 1080p ve 720p çözünürlükte yüksek kalitede görüntü elde eden, gelişmiş bir teknoloji olarak dikkat çekmektedir. 2014 yılı itibari ile tanınmaya başlayan AHD güvenlik kameraları, kablolar aracılığı ile aktarılan analog video sinyallerinin, AHD-DVR kayıt cihazı sayesinde işlenmesi ile çalışmakta olan bir sistemdir. AHD kamera sistemi, klasik analog sistemi ile aynı altyapıya sahip bir teknolojidir. Sürekli kayıt işlemini gerçekleştirmesi ve ekonomik olması da Analog High Definition Güvenlik Kameralarının özellikleri arasındadır. Her yerden izleme ve depolama özellikleri de bulunmaktadır. İnternetten, ANDROİD ve İOS telefonlardan uzaktan izleme yapılabilir. Ayrıca ses dinleyebilme işlemi de yapılabilir. Analog High Definition Güvenlik Kameraları diğer analog kameralara göre daha uzun mesafeyi görüntüleyebilir. Yaklaşık 500 metreye kadar görüntü alınması mümkündür. Geniş açılı ve aynı zamanda FULL HD kayıtlar, AHD ile alınabilir.

  1. Anlaog Kamera Sİstemleri firmaları için tıklayın!


Analog High Definition Güvenlik Kameraları Nasıl Kurulur?

Mevcut CCTV kamera sisteminin sahip olduğu altyapı değiştirilmeden, aynı altyapı üzerine AHD kamera sistemi kurulabilir. Aynı şekilde mevcut DVR kayıt sistemini de AHD-DVR kayıt sistemi ile değiştirmek mümkündür. Kolay dönüşüm avantajı sayesinde ekonomik ve hızlı bir şekilde kurulabilir.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!