Apartman Tipi Görüntülü Kapı Sistemi Nelerdir ?

13 Ocak 2018

apartman tipi görüntülü kaapı sistemleri

Görüntülü Kapı Sistemleri sayesinde içiniz artık çok rahat.

APARTMAN TİPİ GÖRÜNTÜLÜ KAPI SİSTEMİ NELERDİR?

Görüntülü apartman tipi kapı sistemleri basit olarak zile basıldığı zaman kapıyı çalan kişinin kim olduğun görülmesine olanak veren kamera sistemine verilen isimdir. Zile basıldığı esnada görüntü, iş yerinize ya da evinize iletilmektedir ve bu iletim ile zili çalan kişi ile sesli olarak konuşma imkanı ya da kapı otomatiğine basarak kapıyı açma imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda bu görüntülü kapı sistemi ile apartman içerisine takılmış olan varsa farklı kamera görüntülerini de izleme imkanınız ya da apartman içerisinde hizmet veren bir kapıcı varsa onunla da görüşme imkanı sağlanmasına da olanak sağlar. 

Görüntülü Kapı Sistemleri İçin Ustalarımızdan Teklif Al ! 

Son yıllarda hızla artan özellikle hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı geliştirilmiş olan Apartman tipi görüntülü diafon sistemleri ile evinize değil apartmanınıza girişlerde bile kapıyı çalan kişiyi görerek güvenliğinizi daha yüksek seviyede koruma imkanını sağlamış olursunuz. Tanımadığımız ya da şüpheli bulduğumuz kişileri evimize yaklaşmadan önce durdurma imkanı tanıdığından apartman tipi görüntülü kapı sistemleri artık neredeyse son zamanlarda yapılan her apartmanda bulunur hale gelmiştir.

Görüntülü Diafon Sistemleri için Ustalarımızdan Teklif al !

Eğer siz de iş yerinizde ya da evinizde kullanmak için apartman tipi görüntülü kapı sistemi hizmeti satın almak isterseniz apartmanınızda kullanılacak olan sistemin yapısı ve bu sistem için kullanılacak olan kablonun kalitesine dikkat etmelisiniz. Kullanılacak malzemenin kalitesi güvenlik sistemleri için büyük önem taşımaktadır.

Aynı zamanda sizin evde bulunmadığınız zamanlarda örneğin beklediğiniz bir kargo varsa ve geri dönmesini istemiyorsanız bu gibi durumlar için zili çalan kişinin sizi bulamadığı durumlarda apartman görevlisi ile görüşmesine olanak tanıyan sistemleri de tercih edebilirsiniz. Zile basılmadığı durumlarda yine de örneğin kapı önündeki kamera ile kontrolde bulunmak isterseniz kendi monitörünüzden diğer kameraları izleme şansınızda bulunmaktadır. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!