Asansörlü Taşımacılığa Dair Öneriler

08 Ağustos 2017

asansorlu-evden-eve-nakliye-şirketleri-tasimacilik

Evden eve taşınmada büyük kolaylık sağlayan asansörlü taşımacılıkta apartmanlardaki eşya taşıma çilesi son buldu.

Evden  eve Nakliye de büyük kolaylık  sağlayan asansörlü taşımacılıkta apartmanlardaki eşya taşıma çilesi son buldu. Vinç yardımı ile yüksek katlara çıkartılan eşyalar balkon yada camdan geçirilerek yerlerine büyük bir titizlikle yerleştiriliyor. Eşyaların korunması ve yıpranmaması konusunda da büyük rahatlık sağlayan asansörlü evden eve nakliye  hızlı ve güvenilir olması nedeniyle tercih ediliyor. Hemen hemen her ilde bulunan asansörlü taşımacılık günümüzde lüks olmaktan çıkmış zaruri hale gelmiştir. Öte yandan Asansörlü Evden Eve Nakliye de bazı firmalar taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalayarak güven altına alıyor.


Evden Eve Nakliye artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte sorun olmaktan çıktı. Nüfusun artması ile birlikte binaların yükselmesi ve üst katlara taşınma işlemlerinin zor olması ile geliştirilen Asansörlü Evden Eve Nakliye, taşınmayı kabus olmaktan çıkarttı. Bir çok taşımacılık şirketi asansörlü taşımacılık sistemine geçerek, müşterilerine teknolojinin nimetlerinden faydalanma imkanı sunuyor. Eskiden koltuk takımı ve beyaz eşyalar gibi  bir çok ev eşyası üç dört kişi ile merdivenlerden zorla çıkartılarak taşınırdı. Şimdi ise ev eşyaları asansör yardımı ile kamyondan alınarak balkon yada pencereden geçirilerek yerlerine konuluyor.


Asansörlü Taşımacılık konusunda kendisini ileri noktalara taşıyan nakliye şirketlerinin fiyat uygulamaları oldukça pahalı olduğundan lüks olarak görülen bu uygulama zamanla zaruri hale geldiğinden lüks olmaktan çıktı. Eşyaların zarar görmemesinin dışında iş gücününde azalması konusunda oldukça avantajlı olan Asansörlü Evden Eve Nakliye Şirketleri şimdi hemen hemen her ilde yaygın hale geldi. Avantajı bol olan Asansörlü Evden Eve Nakliye'nin tek dezavantajı ise taşıma sırasında halatın kopması yada vinç aksamların dan birini arızalanması halinde eşyaların düşerek büyük zarar görmesidir.


Hayatı kolaylaştıran asansörlü taşımacılığın fiyatları taşınan evler arasındaki mesafeye göre farklılık gösterir. Taşınılan yerin şehir dışı olmasıda bu fiyatı çoğu zaman ikiye katlar.Ortalama fiyatlar ise 700 tl ile 1200 tl arasında değişiklik gösterir. Bir çok asansörlü taşımacılık şirketi evden eve eşya taşırken eşyaların sigortasını yaptırarak hizmetinde güvenirliğe ve garantiye ne kadar önem verdiğinide müşterilerine gösterir. İşini ciddiye alan şirketlerle çalışmanız hizmet en doğru ve en kaliteli biçimde almanızı sağlar.Olası bir kazada Nakliye Şirketleri müşterinin zararının ya bir bölümünü yada tamamını karşılıyor.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!