Ayrılabilir Orta Sehpa Modelleri

28 Ekim 2017

Bu sehpa modellerinin dış görünümü bir bütün halindedir.

Bu sehpa modellerinin dış görünümü bir bütün halindedir. Ancak çay ve ikramlarınız için zigonlara ihtiyaç duyduğunuz an orta sehpalarınız ayrılarak farklı sayıda zigonlara dönüşür. Böylece hem orta sehpa dekoru elde edebilir hem de zigon özelliği ile her tasarrufu sağlar. Yer açısından nereye koyacağım diye kara kara düşünmek yerine bu orta sehpa modellerini mutlaka inceleyiniz.

 

Birbirinden güzel modelleri, çeşit çeşit renkleri ve şekilleri ile evinize uygun bir orta sehpa bulmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda orta sehpa ile beraber dekore edilmiş orta sehpalar da ayrılabilir sehpalara örnek verilebilir. Fotoğrafta görebileceğiniz gibi orta sehpanın alt kısmında yer alan 3 adet zigon sehpa ile takım olan bu modeller de kullanışlı ve şıktır. Bu sehpalar özellikle cıvıl cıvıl renkleri ile evinize yenilik getireceklerdir.

Açılabilir Orta Sehpa Modelleri

Bu sehpa modelleri ile ihtiyacınız halinde açılarak büyüyüp yükseltilebilmektedir. Bu sehpalar sayesinde dizüstü bilgisayarlarımızı rahatça kullanabilir, çocuklarınız ders çalışabilir. Aynı zamanda misafirleriniz geldiğinde zigon sehpalar yerine kullanılabilirler. Sehpanın iç bölümlerinde yer alan boş alanlarda eşyalarınızı muhafaza etmek için kullanılabilir. Hem şıklık hem konfor istiyorsanız her evin böyle bir orta sehpası olmalıdır. Bir sehpa ile çalışma masası, zigon, sandık ve orta sehpa özelliklerini bir arada kullanmak harika. Yer açısından da tasarruf sağlaması başka bir güzel yönü olarak karşımıza çıkmaktadır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!