Bahçe Mobilyalarında Modern Ve Kullanışlı Parçalar

08 Ağustos 2017

bahce-mobilyasi-dekorasyonu

Bahçe mobilyası alternatifleri arasında yer alan ahşap deck bahçeler için sıra dışı bir görüntü sağlamakta.

Bahçe mobilyası alternatifleri arasında yer alan ahşap deck bahçeler için sıra dışı bir görüntü sağlamakta. Bu alanda masa ve sandalyelerinizi koyarak yerden yükseltmeniz mümkün. Zira bahçe zemininde dolaşan kene böcek gibi hayvanlar ile oturduğunuz yer arasında bir mesafe oluşturmak istiyorsanız alternatif bahçe uygulamaları mobilyaları arasında yer alan önemli bir detay. Bahçe mobilyalarınız için uygulayabileceğiniz bir şemsiye fikriniz yoksa ikiz şemsiyeler tam aradığınız ürün olacak. Zira kullanım alanlarını bütünü ile kullanabileceğiniz yukarıdan sabitlenmiş şemsiyeler hem çok şık hem de çok kaliteli bir bahçe oluşturmanıza yardım edecek.

Bahçenin konumuna göre mobilya önerileri büyük önem taşımakta. Zira sahip olduğunuz bahçenin karakterine bağlı olarak bahçe mobilyalarını şekillendirmeniz hem sizi hem de ailenizi daha mutlu edecektir. Bahçenizde bir havuz bulunuyorsa aslında dekorunuzun yarısı hazır demektir. Geriye kalan yarım kısım tamamen orta boy sandalyeler ve şık sehpalarla oluşturulabilir. Havuzlu bahçelerde şezlong stili koltuklar iyi bir seçim olmayacaktır. Zira mevsim son bahar ya da ilk bahar olduğunda güzel bir günde kahvaltı yapmak isteyebileceğiniz sehpalar ve orta boy sandalyeler ergonomik açıdan aradığınız rahatlığı sunacaktır. Eğer kapalı alana sahip bir bahçeye sahipseniz ve koltuklarınızı koyabileceğiniz alanın toprakla teması kesilmişse bu alanlarda dekor daha kolay sağlanabilmektedir. Bu yönü ile ele alınan bahçelerde daha büyük oturma gurupları ve minderlere yer verilebilmektedir. Ayrıca bahçe için kaliteli bir halı her zaman vakit geçirmek isteyeceğiniz bir bahçeye sahip olmanızı sağlayacaktır.

IKEA ile ilgili görsel sonucu

Bahçe mobilyası fiyatları diğer mobilya ürünleri ile kıyaslandığında aslında son derece uygun fiyat etiketlerine sahiptir. Çünkü mevsimsel olarak kullanılan bu ürünlerde öncelik dayanıklılık ve sağlamlık olduğu için el işçiliğine daha az yer verilmektedir. Ayrıca bir defa satın aldığınızda bir ömür kullanabileceğiniz ürünler size ve sevdiklerinize sunacağı mutluluk ile ekstra bir yük değil tamamen bir huzur ortamı sağlayacaktır. Bahçe mobilya fiyatları için ortalama fiyatlar ve dönemsel kampanyalar ile çok uygun fiyata büyük dekorlar oluşturmanız mümkündür. 

Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır?Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!