Balkonlar İçin Portatif Masa Ve Sandalyeler

08 Ağustos 2017

Balkonlar özellikle sıcak bahar ve yaz aylarının en çok geçirildiği alanlardır. Hatta cam balkon sistemine sahipseniz kış aylarında dahi vakit geçirebileceğiniz alanlardır.

Balkon Dekoru Nasıl Olmalıdır?

Balkonlar özellikle sıcak bahar ve yaz aylarının en çok geçirildiği alanlardır. Hatta cam balkon sistemine sahipseniz kış aylarında dahi vakit geçirebileceğiniz alanlardır. Sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, beş çayları, akşam kahveleri, dost sohbetleri ve kimi zaman sadece temiz hava almak için kullandığımın bu mekânların hayatımızdaki yeri son derece önemlidir. Bazı balkonlar büyük ve geniş iken bazı balkonlar daha dar ve küçük olabilir. Bu nedenle balkon dekorasyonunda çok yer tutmayan portatif ürünler seçmek kullanım açısından daha doğru olacaktır. Portatif masa takımı tasarımları hem yer açısından balkonunuzda kolayca hareket ettirebilmenizi sağlar hem de kış günlerinde muhafaza edilmesi için az alan gerektirir.Portatif Ürünler İle Daha Düzenli Balkonlar

Balkon dekorunda genellikle ahşap, plastik, alüminyum ürünler tercih edilmektedir. Şık bir balkon için ahşap modellerin daha albenili söyleyebiliriz. Bir balkonda şıklığın yanı sıra pratiklik de önemlidir. Temizlik yaparken, eşyaları saklarken veya çamaşır asarken ayakaltında bir şeyler olması işinize engel olacak ve sizi yavaşlatacaktır. Bu nedenle balkonlarda açılır kapanır masa ve sandalye ürünlerini tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Açılır kapanır masa modelleri ihtiyaç halinde açık kullanılarak istediğiniz alanda kullanımınızı sağlar. İşiniz bittiğinde katlanarak ayakaltında olmadan derli toplu bir biçimde kenarda tutulabilir. Özellikle balkonların dar olduğu veya balkonda saklanması gereken eşyaların çok olduğu zamanlarda kurtarıcı olan bu masalar çok fonksiyoneldir.

Açılır kapanır sandalye modelleri de masalarda olduğu gibi kolay saklanma ve kolay kullanım özelliği ile balkonların vazgeçilmezidir. Bu ürünler balkon haricinde de bahçe, mutfak vb. gibi mekânlarda da kullanıma uygundur. Portatif masa ve sandalye takımlarında katlanılıp içi içe geçebilen modeller de bulunmaktadır. Bu modeller yer açısından çok büyük tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca bu masa ve sandalyeler sabit masa ve sandalye takımlarından daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Hem uygun fiyatlılık hem de kullanışlılık açısından son derece uygun bu balkon ürünleri ile balkonunuzun keyfini çıkarmak size kalır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!