Banyolarınızı Süsleyen Kokulu Taşlar

28 Haziran 2017

Dekorasyon; yaşadığımız alan olarak seçtiğimiz tüm mekanlarda rahatlıkla yapılabilen ve tamamladığımızda kendimizle gurur duyacağımız bir alandır.

Dekorasyon; yaşadığımız alan olarak seçtiğimiz tüm mekanlarda rahatlıkla yapılabilen ve tamamladığımızda kendimizle gurur duyacağımız bir alandır. Ev dekorasyonunuz kadar banyo dekorasyonunuzda önemlidir. Gün içerisinde sık kullanılan ve ufak dokunuşlarla kolay şekilde şıklığa ulaşabilecek bir alandır. Bizde banyoda çok ufak bir dokunuş yapmanızı öneriyoruz size peki nasıl?

Kokulu Taşlar

Kokulu taşlarla banyonuzun kokusunu ve rengini değiştirebilirsiniz. Şimdi birçok alanda kullanılan bu taşlar banyonuza devamlı olarak güzel kokular verecek ve banyonuzda renkli bir görüntü yaratacaktır.

İstediğiniz desen ve renkte kokulu taş bulabileceğiniz için zevki tamamen size ait olacaktır. Banyonuzun aksesuarları ve duvar renklerini göz önüne alarak taşlarınızın rengini ve desenini seçebilirsiniz. Üstelik bu taşlar aşınıma uğramadığı için uzun süre kullanabilirsiniz. Kokusundan ve deseninden asla ödün vermeyecektir. Banyonuzun güzel kokmasına yardımcı olacaktır. Lavabonun üzerine küçük hasır bir sepet ve içerisine farklı kokularda kokulu taş koymak banyo dekorasyonunuzun ilk aşamasını oluşturabilirsiniz. Kokulu taşlarınızı dilerseniz küçük paketlerin içerisine koyabilirsiniz. Bu hem şık olmasını sağlayacak hem de kokulu taşınızı uzun süre herhangi bir aşınma olmadan kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Duvara asabileceğiniz küçük bir askılığınız varsa işiniz daha da kolay olacaktır. Taşınızın ortasından bir ip geçirerek küçük askılığa asabilirsiniz. Böylece hem şık bir görüntü elde edebilirsiniz hem de ayna önünün ve lavabonun kalabalık görüntüsünü ortadan kaldırabilirsiniz. Kokulu taş kullanmak istediğiniz her alan için istediğiniz taşları hemen her yerden elde edebilirsiniz. Ancak yapımı oldukça kolay olduğu için kendi dekorasyonunuzu tamamen kendiniz oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kalıpları seçebilir ve taşınızı istediğiniz renk ve kokuda ortaya çıkarabilirsiniz.

Hatta dilerseniz banyonuzun şeklini andıran birçok kokulu taş yaparak yaptığınız taşları bir zemin üzerine oturtarak çerçeveleyebilir ve böylece banyonuza büyük bir çerçeve kazandırabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunuzda çok büyük bir alan kaplamasını tercih etmediğiniz takdirde de kokulu taşlarınızı rulolar haline getirdiğiniz minik havlularınızın arasına koyarak havlularınızın güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda size en yardımcı olacak ürün kokulu taşlardır. Bütün banyo dekorasyonunuzu bu taşlarla tamamlayabilirsiniz.

 

 Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!