Banyonuzu Düşük Bütçe İle Güzelleştirin

27 Haziran 2017

banyo-dekorasyonu-boyaci-ustasi-boya-badana-ustasi-tadilat-ev

Eski bir yaşam alanını güzelleştirmek oldukça zaman alıcı ve maddi yük getirici bir süreçtir.

Eski bir yaşam alanını güzelleştirmek oldukça zaman alıcı ve maddi yük getirici bir süreçtir. Söz konusu alan banyo olunca ise bu süreç daha da zorlaşmaktadır. Çünkü sadece banyo içerisinde ki duş alınan yer, dolaplar ve fayans döşemelerin değiştirilmesi yetmez ayrıca tadilat yapılması da gerekmektedir. Ancak bu yazımızda sizlere fazla zaman ve maddi külfetten kurtulabileceğiniz dekorasyon önerileri ile refah ve kullanışlı banyo dekorasyonuna nasıl sahip olacaksınız, bunlara değineceğiz.Banyonuzdan sıkıldınız ve küçük buluyorsunuz. Daha ferah ve aydınlık bir banyoya ihtiyacınız var. İlk başta sihirli dekoratif ürünümüz ile sizleri tanıştırmamız gerekmektedir. Aynalar her ortamda derinlik sağlayarak ortamı göründüğünden daha büyük göstermektedir. Banyonuza geniş güzel bir ayna monte edin. İçerisine uygulayacağınız fayans döşemelerinde kesinlikle şekil bulunmasın ve ışıklandırma ile banyonuzun içerisini olabildiğince aydınlatın.  


Banyomuz evimizin en önemli kullanım alanlarından biridir. Banyomuzun hijyenik olması sağlık açısından da önemlidir. Bu sebeple hem sağlık açısından hem banyo dekorasyonu için önemli olan yeni sistem duş başlığı ve hortumlarından edinerek bunları banyonuzda kullanın. Böylece banyonuza daha modern ve sağlıklı bir görünüm katmış olacaksınız.


Klozet kapakları bir banyonun ne kadar eski ve ya kullanılmış olduğunu gösteren bir sayaçtır. Klozet kapaklarının sararmış, eskimiş ve yıpranmış olması banyonuzu zaten sizin için bir kâbus odasına çevirebilir. Bu yüzden klozet kapaklarınızı yeni modalara uygun renk renk kapaklarla değiştirerek banyonuza yeni bir hava katabilirsiniz. Ancak klozet kapağı seçiminde plastik olanlarından kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü plastik kapaklar hem daha çabuk deforme olur hem de hijyen açısından pek de sağlıklı değildir.Banyo içerisinde küçük kilim ve ya halı kullanarak banyonuzun zeminine modern bir görüntü de katabilirsiniz. Burada ki en önemli husus kaymayan alt kısımlara sahip tüy ve yapak yapmayacak ürün seçimidir.Banyonuzdaki eski havlulardan kurtulun. Siz farkında olmasanız dahi eski ve solgun renkli havlular banyonuzun ne kadar demode olduğunu gösteren dekorasyon ürünleridir. Yumuşak ve canlı renklere sahip havlular banyonuza yepyeni bir atmosfer katabilir. Ayrıca banyoda kullanmakta olduğunuz sabunluk, diş fırçalığı, ayna gibi aksesuarları da modern tasarımlar ile değiştirmeniz banyonuzun yeni ve ışıl ışıl gözükmesine yardımcı olacaktır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!