Banyonuzu Neşelendiren Aksesuarlar

02 Şubat 2018

Evinizin en sık kullanılan bölümlerinden birisi banyolarımızdır.

Evinizin en sık kullanılan bölümlerinden birisi banyolarımızdır. Günümüzde piyasaya sunulan aksesuarlar ile banyomuz renklenmiş ve klasik havasından kurtulmuştur.  Banyo dekorasyonu da evin dekorunu tamamlayan önemli unsurlardan biri olmuştur.
Şimdiki evlerin yapımı sırasında banyolarda çok şık fayanslar, renkli ve aynalı dolaplar, varaklı musluklar, görkemli jakuziler ve güzel eviyeler kullanılmaktadır. Var olan bu şıklığı daha da güzelleştirmek ve banyomuzu neşelendirmek için aksesuarlar tercih etmemiz gerekir.Genellikle herkesin banyosunda diş fırçalık, sabunluk, tuvalet fırçası ve çöp kovasından oluşan bir set bulunur. Bu setlerin oldukça farklı modelleri bulunmaktadır. Renkli ve şık bu takımlar ile banyonuzu daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Banyonuza yönelik dekorasyon fikirleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de renkli ve desenli banyo paspas takımlarıdır. Klasikleşen paspas modelleri haricinde esprili veya ilginç modeller ile farklılığı yakalamanız mümkün olacaktır.
Banyonuzun en önemli parçalarından biri de havlu ve bornozlarınızı muhafaza edeceğiniz aksesuar veya askılardır. Şık tasarımlı havlu kutuları ve sevimli banyo askıları bu konuda size yardımcı olacaktır.
Banyomuzda bulunması gereken bir unsurda kirli ve temiz çamaşır sepetleridir. Son dönemin modasını hasır veya örme sepetler oluşturmaktadır. Doğal bir görünüm sunan bu sepetler oldukça şıktır. Farklı renkleri ile banyonuza uygun seçim yapabilirsiniz.

Sabunlarınızı sergileyebileceğiniz kutular, şık deterjan kapları, şık küçük biblolar, desenli gider kapak süsleri, kapı üzeri süsleri, koku keseleri, kokulu doğal taşlar, dekoratif kokulu mumlar, metal saklama rafları, ayaklı tuvalet kâğıdı, metal havlu askıları, yapay çiçekler, çöp kovaları, ferforje süs eşyaları gibi pek çok aksesuar ile banyonuzu ev dekorasyonu kadar şık dekore edebilirsiniz. Banyonuzu bir ev konforuna çevirebilirsiniz.


Banyonuz geniş ise bu konuda çok daha şanslı olabilirsiniz. İstediğiniz aksesuarlara kolaylıkla yer bularak oldukça şık bir banyonuz olabilir. Misafirleriniz banyonuza girdiğinde kendilerini bir sarayın banyosunda hissedecek ve mutlu olacaklardır. Hem eviniz hem de misafirleriniz için evin her köşesi göze hitap edecek şıklıkta olmalıdır. Banyonuzda yapacağınız ufak değişiklikler ile en neşeli alanınız yapmanız mümkün olacaktır.
Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!