Banyonuzu Neşelendiren Aksesuarlar

07 Ağustos 2017

Ev dekorasyonu dendiğinde ilk akla gelen yerlerden biri banyodur. Sabahları sıcacık yatağınızdan zorla kalkıp gittiğiniz yer olan banyonuz sayesinde güne neşeli başlayabilirsiniz.

Evdekorasyonu dendiğinde ilk akla gelen yerlerden biri banyodur. Sabahları sıcacık yatağınızdan zorla kalkıp gittiğiniz yer olan banyonuz sayesinde güne neşeli başlayabilirsiniz. İşte sizi neşelendirecek banyo dekorasyonu ile ilgili aksesuar fikirleri…

Klasik banyo dekorasyon fikirleri çok geride kaldı, hijyeni temsil eden o beyaz duvarlar, lavabonun sağında sabun, tuvaletin yanında tuvalet kâğıdı askısı ve fırçası, aynanın yanında havlu ve banyonun vazgeçilmezi üçlü banyo paspasları…

Klozet kapağının üzerine tüylü bir şey geçirmenin anlamını sorgulamak yerine klozet kapağınız kapalıyken uyuyan ama açtığınızda klozetin içine büyük bir şaşkınlıkla bakan iki göz gayet eğlenceli olmaz mıydı? Yerdeki paspas yerine aile fertlerinin ayak izlerinin olduğu onların renklerini temsil eden paspaslar yapsanız?

Piyasada birbirinden cici, size farklı dekorasyon fikirleri verecek aksesuarlar var ama sizi yansıtan bir banyo dekorasyonu hem sizi hem bütün ailenizi neşelendirecektir. Aile fertlerinin havlu ve bornozlarını astığı askıların üzerine, ait olan kişinin, saçı köpük içinde, diş fırçalarken ağzından köpükler çıkarırken veya başından aşağı suların döküldüğü an çekilmiş fotoğrafları her gördüğünüzde sizi gülümsetecektir.

Duşa kabin camı üzerinde kendi gibi sudan kaçmaya çalışan kediciği görmek için oğlunuz banyoya gönüllü girecektir. Duş alırken şarkı söylemeyi sevenler için mikrofon şeklinde vücut süngeri veya boğulan birinin elini temsil eden küvet tıkacı da sizi banyonuzda neşelendirecektir. Ev dekorasyonu konusunda biraz çılgınsanız, duş perdesinin üzerinde eli bıçaklı birinin gölgesi de olabilir.  

Ev dekorasyonu ve özellikle banyo dekorasyonu bu kadar önem kazanınca neşeli dekorasyon fikirleri de çoğaldı. Tuvalet kâğıdınızı, kokudan burnunu sıkan bir uşak veya başında havlu üstünde bornozlu güzel bir kadın da uzatabilir. Hatta dekorasyonfikirleri üretip, ağzından havlu kâğıdınızı çıkaracağınız kendi canavarlarınızı yaratabilirsiniz.

Hiç uğraşmadan biraz neşeli bir banyoya sahip olmak istiyorsanız, üzerinde dolar olan, altın renkli veya uzun süre banyoda kalmayı sevenler için üzerinde sudoku baskılı tuvalet kâğıtları da bulmanız mümkün. Kişiliğinizi ve hayal gücünüzü kattığınız neşeli bir banyo dekorasyonu sayesinde hem sizin hem ailenizin günü neşeyle başlayacaktır. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!