Bebek Odası İçin Birkaç Öneri

08 Ağustos 2017

bebek-odası-dekorasyonu-mobilya-seçimi

Bebek odası için neşeli dolap fikirleri için bir arayışa girdiyseniz artık bebek odasını hazırlamanıza çok az bir sürek kalmış olduğunu anlamak zor olmayacak.

Bebek odası için neşeli dolap fikirleri için bir arayışa girdiyseniz artık bebek odasını hazırlamanıza çok az bir sürek kalmış olduğunu anlamak zor olmayacak. Eğer bebek odası arayışı için hala zamanınız varsa bu konuda oldukça geniş bir yelpazenin bulunduğunu söylemekte fayda var. Bebek odaları özellikle bebek odalarında yer alan dolaplar çok kullanışlı ve çok göze sahip olmalı. Zira bebeklerin aslında görünenden daha çok ayrıntıya ihtiyaç duyması aradığınız her şeyi küçük bir dolaba sığdırmanızı imkansız kılıyor. Bu yüzden bebek odası için seçeceğiniz dolaplar mutlaka içinde çok çekmece bulundurmalı. Bu çekmecelerde bebek bezinden yedek emziklere kadar bebeğinizle ilgili bütün ayrıntıları bir arada tutmanız ve ihtiyacınız olduğu anda kolayca erişmeniz için kilit rol oynayacak.

Bebek odaları ortalama 5 ila 6 yıl kullanılabilen ürünlerdir. Bu yüzden seçeceğiniz ürünler kaliteli şık ve onun hayatının ilk yıllarının geçeceği bir oda için oldukça büyük önem taşımaktadır. Bebek odası için dolap modelleri konusuna yakından baktığımızda bebek odalarında uzmanların mutlaka ahşap ürünler önermesi özellikle bebek odalarında ahşap ve çam ağacından yapılan dolapları oldukça öne çıkartmakta. Eskitme modellerle bebeğinizin bir masal dünyasına adım atmasını sağlayabilir ayrıca çam tercihinizle odasında çok özel bir kokunun oluşmasını sağlayabilirsiniz. Fakat çocukların bazı kokulara karşı duyarlı olabilmesi çam tercihinde dikkatli olunmasını gerektiriyor.


Bebek odası dolap fiyatları çok büyük bir tutar oluşturmamakta. Genel olarak bebek odası dekorasyonu takımı ile birlikte satılan bu ürünler ayrıca dönem dönem girdikleri kampanya fırsatları ile oldukça uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Fakat bebek odası dolabı satın almak için mutlaka komple odayı birlikte almanız gerekmiyor. İsteğinize göre farklı ürünleri kombin edebilir ve çocuğunuz için en şık ve kullanışlı odayı ortaya çıkartabilirsiniz. Ayrıca bebek dolaplarında model arayışlarınızda son dönemde çizgi film kahramanlarının etkisi büyük olsa da ilk yıllarında İskandinav stili ile düzenlenen bebek odaları onun hayata daha sade başlaması için önemli olacak.

Daha eğlenceli bir çocuk odası dekorasyonu nasıl yapılır?Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!