Birbirinden İhtişamlı Aksesuarlar

21 Kasım 2017

İhtişamlı aksesuarlar

Herkes evine gelen misafiri en güzel şekilde ağırlamak ister. Kimileri spor mobilya ve aksesuar seçimlerinden hoşlanır.

Evde Gösterişi Sevenlere Birbirinden İhtişamlı Aksesuar Önerileri

Herkes evine gelen misafiri en güzel şekilde ağırlamak ister. Kimileri spor mobilya ve aksesuar seçimlerinden hoşlanırken kimileri gösterişli aksesuar seçenekleri üzerinde durur. Özellikle eve gelen misafirlerin ağırlandığı salon ve misafir odaları için ayrı özen göstermek kültürümüzün bir parçasıdır.Peki ihtişamlı aksesuar çeşitleri neler olabilir? Bu sorunun cevabı birçok faktöre göre değişecektir. Evinizin bahçeli ya da apartman dairesi olması, kişisel zevkleriniz, bütçeniz ve daha birçok etken aksesuar seçiminde rol oynar. Evinizi daha gösterişli ve ihtişamlı yapacak dekoratif aksesuar çeşitleri yazımızda ayrıntılı bir şekilde ele alınmıştır.

Gösterişli Aynalar

Her evin olmazsa olmaz objelerinden olan aynalar, kendinize bakmamızı sağlayan temel işlevinden öte son zamanların en popüler modern salon aksesuarları olmuştur.  Evinizde kulladığınız anda ortamın havasını değiştiren aynalar pek çok çeşitle karşınıza çıkar. İsterseniz mobilyanınız rengi ile uyumlu isterseniz de ayna çerçevelerinde yaldızlı seçimler yaparak evinize gösterişli bir hava katabilirsiniz. Dekoratif aksesuar çeşidi olarak aynaları kullanmanızın bir faydası da küçük olan salon odalarınızı daha büyük göstermeyi sağlamasıdır. Ayrıca ferforje çerçeveli ve geometrik yapılı aynaları kullanmanız da evinize şık bir hava katacaktır.

Boy Boy Mumlar

Bir evin salonunu mum kullanarak hem sıcak ve soft bir izlenim verebilir hem de modern bir salon oluşturabilirsiniz. Gösterişli ve ihtişamlı dekore olmuş ev salonları deforatif aksesuar çeşitleri ile de bu görünümü kolayca bütünleyebilirler. Farklı boy ve renklerde kullacağınız mumları ister bir vazonun içerisinde konumlandırabilir isterseniz de göz alıcı şamdanlar ile taçlandırabilirsiniz. 

Renkli Tablolar

Bir evi gösterişli yapmak istiyorsanız eğer mutlaka duvar aksesuarları kullanmanız gerekecektir. Salonunuzun şekli ve büyüklüğüne göre istediğiniz boyutta kullacağınız dekoratif aksesuar çeşitleriolan tablolar ile ister bir manzaranın sakinliğini yaşatın isterseniz de bir renk çümbüşünü.

 Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!!

Beğenerek bize destek olmayı unutmayın!!Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!