Blok Bariyer Otopark Sistemi

03 Şubat 2018

Blok Bariyer Otopark Sistemi

Blok Bariyer Otopark Sistemi Nedir Fiyatı Özellikleri?

Blok Bariyer Otopark Sistemi

21. yüzyıl itibari ile araçların bir hayli fazla olması, otopark ihtiyacını artırmıştır. Doğal olarak araçlarını otoparka emanet eden insanlarda, araçlarını güvenilir bir ortama bırakmak isterler.  Bu durumda da çeşitli otopark güvenlik sistemleri ve bariyerleri ihtiyacı meydana gelmiştir. Farklı otopark bariyer sistemleri ile maksimum güvenliğin sağlanması amaçlanır. Blok bariyer otopark sistemi de bu güvenlik bariyerlerinin arasında yerini almaktadır. Çeşitli özellikleri bulunan blok bariyer otopark sistemi ile güvenlik sağlanarak araçların korunması öngörülür.

Blok Bariyer Otopark Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Blok bariyer otopark güvenlik sistemi, araç giriş ve çıkışlarında gerekli güvenliğin üst düzeyde sağlanması için kullanılan bir otopark bariyer sistemidir. Blok bariyer otopark sistemlerinin kullanıldığı alanlar; Güvenlik bölgelerinde, terör saldırılarında, bombalı araç saldırılarında, araçlı saldırılarda, askeri tesislerde, devlet binalarında, elçiliklerde, otellerde, havaalanlarında, stadyumlarda ve bunlara benzer giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda kullanılan bir güvenlik sistemidir. Bu durumlar karşısında maksimum koruma sağlayan bir sistem olarak dikkat çekmektedir.

Blok Bariyer Otopark Sistemi Özellikleri Nelerdir?

-Blok bariyer otopark sistemi ile zorlu hava koşullarına ve darbelere karşı maksimum dayanıklılık sağlanmış olur.

-Uzun süre çalışma özelliği ile avantajlı bir sistemdir.

-Hidrolik tahrikli yapıdadır. Böylelikle tasarruflu ve verimli bir sistemdir.

-PLC kontrolü sayesinde açılış ve kapanış sürelerinin ayarlanması mümkündür.

-Manuel ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olması, blok bariyer otopark sistemlerinin özellikleri arasındadır.

-Kalkış ve inişlerde, hidrolik çalışma sisteminin verdiği avantaj doğrultusunda hızlı ve güvenilir bir görüntü sunar.

-Mikro işlemcili kart girişi ya da indüksiyon loop bulunan blok bariyer otopark sistemleri, bütün Access kontrol sistemleri ile uyum sağlamaktadır. Bu özellikleri ile bariyer sistemleri arasında dikkat çeken bir sistemdir. Çeşitli avantajları ve sağladığı üst düzey güvenlik ile otoparklarda tercih sebebidir.

 Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!