ÇOCUK BAKICILARI İÇİN KAMERA SİSTEMLERİ

04 Kasım 2017

ÇOCUK BAKICILARI İÇİN KAMERA SİSTEMLERİ

Bütün gün evde bakıcı ile kalan çocuklarınız aklınızdan çıkmıyor ise bakıcı kamerları ne işe yarar??

Bir insanın sahip olabileceği en değerli ve en özel varlığı elbette çocuklarıdır. Günümüzde pek çok anne çalışma hayatında olduğundan ve doğumdan bir süre sonra bebeğini bırakarak iş hayatına geri döndüğünden evde bıraktığı minik yavrusunun da kendisi gibi özenli ve dikkatli bir biçimde aynı şekilde bakılıp bakılmadığını da merak eder.

Özellikle son zamanlarda sosyal medyaya yansıyan gizlice çekilmiş görüntülerden sonra yavrunuzu emanet ettiğiniz kişinin her zaman güleryüzlü olup olmadığı ya da çocuğunuza iyi mi kötü mü davrandığı ile ilgili tereddütleriniz olabilir.

Kafanızda bu tip soru işaretleri dolanarak işe gidip bütün gün merak içinde saatin geçmesini beklemek yerine evinize çok kolay kurdurabileceğiniz bir ev kamera sistemi ile bütün bu sorunları kolayca çözebilirsiniz. 

Bakıcı izlemek için geliştirilmiş güvenlik kameraları bakıcıların günün her saati istediğiniz an sizin bebeğiniz ile ne yaptığı ile ilgili bilgileri vererek gerekirse acil ya da istenmeyen bir durumda da bu duruma müdahele etme şansını size tanımış olacaktır.

Bakıcı izleme güvenlik kameraları pek çok farklı kamera sistemi ile entegre olabilmektedir. Bebeğinizin odasında ya da evinizin dilediğiniz herhangi bir alanında isterseniz gizli isterseniz aleni bir biçimde yerleştirilmiş olarak kullanacapınız kamera çeşitleri dome kamera, gizli kamera ya da pinhol kamera olarak 3 farklı çeşitten oluşmaktadır. 

Bir saatin ya da bir oyuncağın içine yerleştireceğiniz gizli kamera ile bakıcınızın kameranın varlığından tamamen habersiz olarak izlenmesini sağlayabilir ya da evinizin her köşesini rahatlıkla izleyebileceğiniz, görüntülerin an be an ister cep telefonunuza isterse bilgisayarınıza aktarılabileceği bir sistem ile 7/24 bebeğinizin her anını dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz.
Elbette bu dünyada çocuklarımızdan daha kıymetli bir şey yok ve çocuklarımızın güvenliği de herşeyin üzerinde bir önem arz etmektedir. 

Yaızmız hakkında yorum ve düşünce paylaşımı bekliyoruz!

Çocuk odaları ve ev için güvenlik kameları için!
Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!