Çocuk Odalarına Özel Duvar Kağıtları

28 Haziran 2017

Çocuk odaları kullanışlı ve rahat olması açısından en dikkatli şekilde dekore edilmesi gereken alanlardır.

Çocuk odaları kullanışlı ve rahat olması açısından en dikkatli şekilde dekore edilmesi gereken alanlardır. Ev dekorasyonu içerisinde bizim için en önemli alan çocuk odalarıdır. İşte bu yüzden bu yazımızda sizlere çocuk odaları için duvar dekorasyonu fikirlerini tanıtacağız.

Renkli Duvar Kağıtları 


Duvar kâğıdının zarar görme ihtimallerini göz önünde bulunduruyor iseniz klasik model size göre olacaktır. Şöyle ki çocuk odasında kullanılacak duvar kağıdına çocuğunuzun zarar verme ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu ihtimali göz önünde bulundurmanız sizin için ekonomik olacaktır. Klasik duvar kağıtları kalite yönünde orta düzeydir ve dolayısıyla daha ekonomiktir. Çocuğunuzun büyüyeceğini ve zevklerinin değişeceğini düşündüğümüzde tercih ettiğiniz orta düzey kalitede olan klasik duvar kağıtlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

Kız Çocuklarına Uygun Duvar Dekorasyonları


Kız çocukları daha açık ve ferah odalardan hoşlanacaklardır. Onların renkleri daha açık ve ferahlatıcı renklerdir. Çünkü kızlar çocukluk yıllarında bile karmaşık dekorasyon yapısından hoşlanmazlar. İşte bu yüzden açık renkler onlar için ideal olacaktır.

Erkek Çocuklara Uygun Duvar Dekorasyonları

Daha karmaşık ve koyu renklerden oluşan erkek çocukları için seçilecek duvar kağıtları arasında çok fazla seçenek bulunmuyor aslında. Onlar ya çizgi film karakterlerini isterler ya araba desenlerini ya da uçak desenlerini motorlu taşıt desenleri, top desenleri ve hayran oldukları çizgi film karakterlerinin desenleri arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ve bu konuda en iyi seçimi onlar yapacaktır. 

Üç Boyutlu Duvar Kağıtları

Bu model çok farklı tasarımlar arasında seçim yapmanızı zorlaştıracak. Ancak hem kız hem de erkek çocuklar için oldukça eğlenceli ve güzel dekorasyonlar yapmanıza yardımcı olacak. Çocuğunuz odasında daha eğlenceli zaman geçirecek ve odasında olmaktan keyif alacaktır. Üstelik uzun süre sıkılmadan kullanabilecek çünkü bu eğlence onu gençlik yıllarına kadar taşıyacak. Sizde herkesten farklı bir dekorasyon yapma imkanına sahip olacaksınız.  Birçok tasarıma sahip olan bu özel duvar kağıtları sayesinde yapmış olduğunuz çocuk odası dekorasyonunuzu tamamlayacak ve seçimlerinizden dolayı herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!