Çok Fonksiyonlu Yatakların Kullanımı

08 Ağustos 2017

çok amaçlı yatak odası yatakları

Küçük ev dekorasyonlarında daha geniş bir kullanım alanı oluşturmak için çok amaçlı eşyalar. Bir bakalım neler varmış?


Küçük ev veya küçük odaları daha geniş bir kullanım alanı oluşturabilmek için seçilecek eşyalar çok önemlidir.  Bu nedenle özellikle yatak odaları, çocuk odaları ve genç odaları çok fonksiyonlu olarak tasarlanarak yaşam alanı oluşturulmaya çalışılmaktadır.Çocuk Odasına Özgü Çok Fonksiyonlu Yatak Kullanımı

Küçük bir odanızı çocuk odası olarak döşerken çocuklara oyun alanı ve hareket imkânı tanıyan yapıda olmalıdır. Bunun için çok fonksiyonlu yatak tasarımları incelenip küçük odanızı çocuklarınızın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak yapıya dönüştürebilirsiniz. Yerden tasarruf sağlayan bu yatak tiplerinde çalışma masası ve eşyaların konulabileceği çekmeceler bir arada organize edilir. Bazı modellerde hareketli katlanabilir masalar hatta yataklar bulunabilmektedir. İki çocuğunuz varsa onlar da düşünülerek iki yataklı ancak çok az yer kaplayan içeriğinde çalışma masası ve çekmeceler barındıran fonksiyonel yataklar bulunmaktadır.


Genç Odasına Özgü Çok Fonksiyonlu Yatak Kullanımı

Genç odalarında da aynı şekilde tasarımlanmış fonksiyonel yataklar sayesinde geniş çalışma alanı oluşturulur. Yataklar katlanabilir yapıda tasarlanıp kapatıldığında bir çalışma masasına dönüşen portatif kullanımı ile küçük odalar kâbusunuz olmaktan çıkabilir.

Yatak Odası İçin Çok Fonksiyonlu Yatak Kullanımı

Çok fonksiyonlu yatak tasarımları yatak odaları tasarımlarında da karşımıza çıkmaktadır. Küçük olan yatak odaları için son derece kullanışlı bu yataklar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterliliktedir. Yatak odalarında farklı parçalar halinde yer alan dolap, yatak ve komidinler bir araya getirilmiştir. Böylece giyinmek ve hazırlanmak adına daha geniş bir yaşam alanı sunulur.


Çok fonksiyonlu yatak markaları çok sayıda piyasada yer almaktadır. Özellikle çocuk odaları için özel dizayn edilmiş bu ürünler Çilek, Bellona, İstikbal, Condita gibi sektörün öncü birçok markada bulunabilmektedir. Ayrıca markaların yanı sıra özel olarak tasarımlar yaptırabilme şansınızda bulunmaktadır.

Çok Fonksiyonlu Yatak Fiyatları

Çok fonksiyonlu yatak fiyatları fonksiyon durumuna ve yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Çok fonksiyonlu bu yataklara 1250 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilme şansını yakalayabilirsiniz. Daha çok yaşam alanı daha çok fonksiyon diyorsanız bu mobilyaları mutlaka incelemelisiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!