Dekoratif Su Bardakları

28 Haziran 2017

Kadınlar için şüphesiz çok değerli olan ve seçerken çok titiz davrandığı eşyaları vardır.

Kadınlar için şüphesiz çok değerli olan ve seçerken çok titiz davrandığı eşyaları vardır. Giysiler, takılar, ayakkabılar, yemekler gibi hayatlarının her anında olan vazgeçemediği ve sürekli yenilik istediği durumlar. Son dönemlerde kadınların yenilik istediği bir nokta daha var. Belki yıllardır aynı şekilde duran önceden yenilenmesi düşünülmeyen sadece yeri geldiğinde çöpe attıkları, sabah-akşam sürekli yanı başlarında duran bardaklar. Bardak seçimi çoğu zaman kadının kendi kişiliğini yansıttığını söylenmektedir. Bu sebeple bardakların sadece ihtiyacımız olduğu anda elimizin altında duran eşyalardan daha çok dekoratif bir obje olarak kullanılması giderek yaygın hale gelmektedir. Kişiliğini yansıtacak, bir sonraki akşam yemeği buluşmalarına kadar gündem olacaktır.

Sofralarınızı Özelleştirin

Ben özelim benim her şeyim özel diyenler için birkaç araştırma ile sizlerde sofralarınız için veya vitrinleriniz için farklı tasarımlarda üretilen bardaklar ile ev dekorasyonu için yeni bir heyecan getireceksiniz. Size en çok uyan, tarzını ortaya koyan, canlı renklerle motiflenmiş su bardaklarını sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini çıkaracaksınız.

İsterseniz doğunun mistik büyüsünü, batının modern çizgileri ile kombine etmiş, bardaklara hayat vermiş tasarımların güçlü ama zarif duruşunu sofranızdaki misafirlere yansıtın.

Dekorasyon fikirleri için ilham kaynağı olan soyut yani natürmort çalışmalarla hayat bulmuş, hayali renklerin camlar üzerindeki adeta dans eden yansımasını görebileceğiniz su bardakları ile sizlerde kendinizi masal aleminde bir yerde hissedeceksiniz.

Aşkların ve aşık olanların sembolü olan kırmızının her halini su bardaklarında ana tema olarak işleyen su bardaklarıyla evinize ve sevdiğinize romantik bir filmin dekorasyonunu hazırlayabilirsiniz. Kırmızı su bardaklarının her zaman bakışları kendisine çeken bir büyüsü vardır. Tüm kadınların gönlünde apayrı bir yeri olan bu tarzdaki su bardaklarının taliplisi çok olmaktadır.

Çiçek ve doğayı yaşamında olmazsa olmaz diyenlerin tercihleri arasında yer alan modellerdir. Her renk ve tasarımı ile çiçeklerin evimize doğa esintisi havasını getiren modelleri ile günlük kullanımlarda çok tercih edilen modelleri arasında yerini almaktadır.

 



Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!