Dikkat Çekici Banyo Aksesuarları

28 Haziran 2017

Evininustasi.com Evinizin her köşesinde olduğu gibi banyo bakım ve onarım işlerinizde de size modern ve konforlu seçenekler sunmaya devam etmekte.

Evininustasi Evinizin her köşesinde olduğu gibi banyo bakım ve onarım işlerinizde de size modern ve konforlu seçenekler sunmaya devam etmekte. Evinizin her köşesinde olduğu gibi banyoda da yenilikçi fikirler ve dikkat çekici aksesuarlarla fark yaratmanız mümkün. Son yıllarda banyoların baştan aşağı değiştiği kalıpların dışına çıkıldığı da bir gerçek. Modern banyo dekorasyonu nasıl olmalıdır? Banyoda dikkat çekici aksesuarlar yardımıyla neler yapılabilir? Evininustası.com size ilham verecek birçok dekorasyon fikri bulabileceksiniz.

Retro esintili bir banyo


Yaklaşık 20 yıl önceki gibi küçük banyo seramikleri, geometrik desenler, ihtişamlı ayaklı küvetler. Bakır ya da pirinç armatürler, altın varaklı aynalar, taşlı avizeler. Abartmaktan korkmayın Retro bir banyonun ihtişamı tartışılmaz.
Vintage modasına uygun bir banyo
Her türlü aksesuarı bir banyo objesine dönüştürebilirsiniz. Banyonuzda tablolara, posterlere akvaryum balıklarına ve çiçeklere yer açın. Havlular için dolap yerine duvar rafları ya da metal raflar. Eskitilmiş görünümlü dolap kapakları. Desenli duş perdeleri ve el işi banyo paspasları. Banyonuzda nostaljik bir hava verecektir.

Son yıllarda duvar ve zemin kaplama seçenekleri arttı. Boyutundan işçiliğine kadar zevkinize ve bütçenize uygun bir duvar ve yer seramiği mutlaka bulabilmektesiniz. Hatta daha özel bir seçim yapmak isterseniz mermer veya granit kaplama da tercih edebilirsiniz.

Çok büyük bir banyoya sahipseniz siyah veya koyu kahve dikey bordür detaylar ve zemin merkezinde desen çalışmaları düşünebilirsiniz.
Küçük bir banyonuz varsa koyu renklerden ve büyük desenlerden uzak durmalısınız. Açık ve sade tasarımlar mekânı olduğundan daha ferah gösterecektir.
Aydınlatmada spot ışıklar geçen yıllarda bir hayli modaydı. Bu sene banyolarda Retro ve vintage akımların etkisinde taşlı dev avizeler bile görmek mümkün.
Küvetler banyolara geri döndü özellikle prinç ayaklı küvetler sezonun en tarz tasarımları.

Zeminde ve dolap kapaklarında Her renk ahşap eskitme düşünebilirsiniz. Sadece beyazla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz.
Banyonuzda dikkat çekici aksesuarlar bu yıl ağırlıklı olarak altın sarısı. Bu armatürlerinizde olabilir çerçevelerinizde tamamen sizin zevkinize kalmış. Bu sene banyonuzda kullanacağınız hiçbir aksesuar abartıya kaçmayacak aksine şıklığınıza şıklık katacaktır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!