Dikkat Çekici Batarya Ve Musluk Modelleri

28 Haziran 2017

Günümüzde dekorasyon fikirleri evimizin her alanında yer alıyor.

Günümüzde dekorasyon fikirleri evimizin her alanında yer alıyor. Sadece salon ya da mutfak değil artık banyolar da dekorasyonları ile göz alıcı hale gelebiliyor. Bunu yaparken de bazen tadilat gerekebiliyor. Bazense banyo dekorasyonu sadece küçük değişikliler ile daha da şık ve gösterişli hale gelebiliyor.

Tarzınıza Göre Bir Banyo !


Banyoya girdiğimizde il olarak banyo dekorasyonu dikkatimizi çeker ve orada en çok da banyo dolabı ve batarya ya da musluklar dikkatimizi çeker. Bütün parıltıları ile göz alan batarya ve musluklar da artık dekorasyon tarzlarına göre çok çeşitli ve görülmemiş tarz ve modellerde üretiliyor. Bu modellerin arasında klasik tarzda üretilenler, cam olarak üretilenler ve standart modelde üretilen modeller en çok tercih edilenler arasında. Özellikle cam tasarımlar şu sıralar daha faza tercih edilmekte. Tadilat etmeden de kolay bir şıklık sağlayan batarya ve musluklar tercihlerimize göre birçok şekilde üretilmekte olması da bizlerin banyo dekorasyonu konusunda istediğimiz tarzda dekorasyon yapmamıza olanak sağlıyor. Her batarya ve musluk modeli her dekorasyona uyum sağlamadığı için daha yenilikçi ve modern ya da tamamı ile vintage bir görünüme sahip bir banyo dekorasyonu yapmak isteyebiliriz. Ama bunu batarya ve muslukların kısıtlı olduğu zamanlarda tam bir dekorasyon uyumu sağlamamıza engel oluyordu. Şimdilerde ise tüm bu engellerin ortadan kalkmasını sağlayan ve dekorasyon fikirlerimize uyum sağlayan modeller mevcut. 

Cam modeller ile daha geleceğe dönük, fütüristik bir tarz yakalamamızı sağlayan, istediğimiz banyo dekorasyonunu tam olarak hayata geçirmemizi sağlayan tercihler yapabiliriz. Tadilat gerektirmeden ufak dokunuşlarla göz alıcı banyo dekorasyonu batarya ve muslukları değiştirerek kolayca sağlanabilir.  Banyo dekorasyonu için kolay ve kırıp dökmeden her tarzda seçenekleri ile bataryalar bizlere büyük birer seçenek yelpazesi sunmakta. Biz de dekorasyon bütünlüğü ve kolay uygulanması ile şık musluk ve bataryalar tercih ederek şık ve gösterişli banyolara sahip olmak çok kolay. Her tercihe göre seçenekleri ile batarya ve musluklar geniş seçenek yelpazesi ile her zevkte dekorasyon için tercih sunmakta. Daha güzel ve göz alıcı banyolar için en ufak değişiklik bile dikkat çekerken bu değişikliği en kolay batarya ve musluklar ile sağlayabiliriz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!