Bir Dolaptan Ne Beklenirse Hepsi Bu Giysi Dolaplarında!!

30 Kasım 2017

Bir Dolaptan Ne Beklenirse Hepsi Bu Giysi Dolaplarında!!

Aldığımız birçok giysi ve ayakkabıyı, düzenli bir şekilde bu dolaplara yerleştirmek evlerimizde düzeni sağlar,


 

                Giysi dolapları yatak odalarımız için oldukça önemlidir. Aldığımız birçok giysi ve ayakkabıyı, düzenli bir şekilde bu dolaplara yerleştirmek hem evlerimizde düzeni sağlar, hem de şık dokunuşlar yaparak odalarımıza farklı bir hava katmamıza yardımcı olur. Eğer çalışıyorsanız her gün farklı giysiler giymek, şık, tertipli ve düzenli olmaktan geçer. Bu nedenle hem ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek kadar düzenli, hem de giysilerimizin sığması için işlevsel giysi dolaplarına ihtiyaç duymaktayız. Tüm bu sebeplerle, birbirinden şık ve fonksiyonel, giysi dolaplarından ihtiyacımıza göre seçim yapabiliriz.

 

 L Şeklinde Gardrop

Odanızın durumuna göre, L şeklinde gardroplar da sizler için oldukça kullanışlı olacaktır. Örneğin kısa bölümlere yerleştirilen sürgülü kapaklar, dolabın diğer bölümlerini de açılır kapaklar ile kapatmayacak şekilde kullanmanız için oldukça işlevsel olacaktır.

 

 Ayakkabılık Ve Giysi Dolabı Bir Arada

Giysi dolabının yanında yerleştirilen ayakkabılık bölmesi ile siz de hem yaz hem de kış mevsiminde tüm ayakkabılarınızı sığdırabileceğiniz oldukça kullanışlı bir dolaba sahip olabilirsiniz. Yaptıracağınız raflara sığdıracağınız onlarca ayakkabı ile, giysilerinizi kombinler iken kolaylık yaşayabilirsiniz.

 

 Cam Kapaklı Sürgülü Dolaplar

Giysi dolaplarımızı seçerken, ihtiyaçlarımıza göre olması oldukça önemlidir. Daha geniş ve kullanışlı dolaplar için, rafları ve bölmeleri uygun bir şekilde düzenlemek gerekmektedir. Sürgülü kapaklı bu dolaplar, açılır kapanır kapaklı dolaplardan ziyade çok daha az yer kapladıkları için alan tasarrufu sağlar. Ayrıca cam şıklığı ile dolaplarınız görsel olarak oldukça etkili ve güzel bir görünüme kavuşur.

 

 Country Modeller

Country tarzı mobilyalar son dönemlerde oldukça sık kullanılır hale geldi. Bu nedenle bu şık modeller en çok tercih edilenler arasında yer almakta. Cam kapaklı ve perdeli giysi dolapları da en çok sevilenlerden biridir. Yatak odalarınızda dolap içinin görünmemesi ve ortamın karışık görünmemesi için kullanılan açık renkli perdeli kapaklar oldukça şık bir tercih olacaktır. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!