Duvar Kâğıtları İle Evinizin Havasını Değiştirin

08 Ağustos 2017

Evinizin duvarlarında farklılık yaratmak istiyorsanız duvarlar için şık öneriler duvar kâğıtlarıdır.

Duvar Kâğıdınız İle Zevkinizi Ortaya Koyun

Duvar kâğıtları pek çok evde ve ofiste sıklıkla kullanılan duvar dekorudur. Bir duvara kıyasla daha albenili ve daha lüks bir görünüm veren duvar kâğıtları son dönemin modası haline geldi. Evinizin duvarlarında farklılık yaratmak istiyorsanız duvarlar için şık öneriler duvar kâğıtlarıdır.

Duvar kâğıtları ile evinizi daha ferah daha geniş gösterme şansı bulabilirsiniz. Duvar kâğıdında rengin önemi evinizi geniş, loş, ferah yapabilmeniz açısından çok büyüktür. Bunun yanı sıra kolay temizlenebilmeleri de duvar kağıtlarını çekici kılan bir diğer özelliktir. Duvar boyalarını belli aralıklarla yenilemek gerekli iken duvar kâğıtlarını uzun yıllar sadece silerek kullanabilirsiniz.

Manzaralı Duvar Kâğıtları İle Doğayı Evinize Taşıyın

Duvar kâğıtlarında kullanılan manzara resimleri sizi odanızın bir orman veya bir bahçe içerisinde olduğu hissi uyandıracaktır. Huzurlu ve doğal ortamları sevenler için son derece etkileyici bu duvar kâğıtlarına bayılacaksınız. Özellikle oturma odaları, çocuk odaları ve yatak odaları için son derece uygun olan bu duvar kâğıtları sayesinde betonarme görünüme ara verme fırsatı bulabilirsiniz.Üç Boyutlu Duvar Kâğıtları

Evinizin daha geniş ve ferah olmasını arzuluyorsanız bu duvar kâğıdı tam size göre. Üç boyutlu görünümü ile duvarda yeni bir boyut yaratarak odanın olduğundan daha geniş ve ferah olabilmesini sağlamaktadırlar. Üç boyutlu duvar kâğıtları farklı yapı ve desenlerde dijital ortamlarda üretilirler. Odanızın dekoruna ve yapısına göre kendi duvar kâğıdı seçimlerinizi de uygulatabilme imkânı da sunulmaktadır.

Kabartmalı Duvar Kâğıtları

Kabartmalı duvar kâğıtları kolay uygulanabilme, kolay temizlenme ve canlı görünümleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bir kâğıttan çok duvarın kendi öğesi hissi veren bu malzemeler sayesinde modern ve dinamik bir hava kazandırabilirsiniz. Kabartmalı duvar kâğıtları doğal taşlara benzerlik göstermektedirler. Ancak fiyat ve uygulama biçimi olarak son derece farklıdırlar. Duvar kâğıtları hem uygun hem de uygulanması basittir. Salon için duvar kâğıdı modelleri arasında en şık ve en modern duvar kâğıtları kabartmalı modellerdir. Evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz bu duvar kâğıtları birbirinden güzel renk ve desenleri ile her yerde görebilirsiniz.

 Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!