DUVARLARDA ÇİÇEK DESENLERİ

02 Kasım 2017

DUVARLARDA ÇİÇEK DESENLERİ

Evinizin temelini oluşturan duvarlarda yapacağınız bir değişiklikle evinizin karakteri farklılaştıracaktır.

Amiyane tabirle, dört duvardan oluşan evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız, işe duvarlardan başlamalısınız. Evinizin temelini oluşturan duvarlarda yapacağınız bir değişiklikle evinizin karakteri farklılaştıracaktır.

Duvar dekorasyonu için, birçok desen ve renk seçeneği bulunduğundan en çok tercih edilen, duvar kağıtlarıdır. Çiçekler evinizin içinde veya dışında saksılarda yaşamımıza renk ve canlılık katmaktadır. Evinizin duvarlarına da, aynı yaşamınızdaki gibi renk ve canlılık katmak için çiçek desenli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. 

Soft Renklerden Oluşan Çiçekli Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı seçerken, duvar kağıdının evinizdeki mobilya renklerine ve tarzına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Soft renkler ve akıcı desenli çiçekler kullanılan bir duvar kağıdı, hem klasik hem de modern oturma odaları için idealdir. Soft desenli duvar kağıdı, renkleri çok göz alıcı olmadığından kullanılan alana elegan ve huzurlu bir görünüm sağlar.

Koyu Renk Üzerine Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

Koyu renk üzerine çiçek deseni kullanılan duvar kağıtları, çok ışık alan ve yüksek tavanlı evler için çok uygundur. Bu tarz duvar kağıtları, az ışık alan odalarda kullanıldığında, odanızı daha da karartarak boğucu bir hale getirecektir. Evinizin girişi ve koridoru geniş ise, bu tarz duvar kağıtlarının giriş ve koridorda kullanımı tüm evin atmosferine neşe katacaktır.

Gül Desenli Duvar Kağıtları

Yatak odanızda romantik bir hava yaratmak istiyorsanız, aşkın rengi olan kırmızı gül desenli duvar kağıdı sizin seçiminiz olmalıdır. Yatak odanız için, kırmızı minik güller oluşan veya tek bir kırmızı gülün tüm duvarı kapladığı bir duvar kağıdı modeli tercih edebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu İçin Duvar Kağıdı 

Suya ve neme dayanıklı duvar kağıtları sayesinde, banyo duvarı dekorasyonu seçenekleri arttı. Banyolar genellikle küçük mekanlar oldukları için, seçiminizde açık renk ve çiçek desenli duvar kağıdı tercih ederseniz, banyonuzda bahar havası yaratabilirsiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!