Duvarları Renklendirin

06 Ekim 2017

duvarlarınızı renklendirin

Eviniz duvarlarla sınırlansa da, hayal gücünüz sınırsızdır. Sınırsız hayal gücünüz ile duvarlarınızı durağanlıktan kurtarabilirsiniz. Evinizin duvarlarını, iç cephe boyası veya farklı yöntemlerle renklendirerek sınırları zorlayabilirsiniz

Eviniz duvarlarla sınırlansa da, hayal gücünüz sınırsızdır. Sınırsız hayal gücünüz ile duvarlarınızı durağanlıktan kurtarabilirsiniz. Evinizin duvarlarını, iç cephe boyası veya farklı yöntemlerle renklendirerek sınırları zorlayabilirsiniz.

Renkli veya Desenli Duvar Kağıtları

Evinizin duvarında renkli desenler görmek istiyorsanız, birçok renk ve deseni bulunan duvar kağıdı sizin tercihiniz olabilir. Etkileyici bir tarz yaratmak istiyorsanız, odanın bir duvarını duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz. Duvar kağıdı seçiminde, odanızdaki mobilyalar ile uyumuna dikkat ederseniz, odanızda etkileyici bir görünüm elde edersiniz. Duvar kağıdını sadece duvarı kaplamak için kullanmayabilirsiniz. Beğendiğiniz bir desenli duvar kağıdını, istediğiniz ebatlarda çerçeveleterek duvarınıza asabilirsiniz.

 

Çarpıcı Düz Renk Duvarlar

Desen değil renk seviyorsanız, odanıza renk katmak için duvarlardan başlayabilirsiniz. Duvar rengine iç cephe renk kartelası ile karar verebilirsiniz. Tüm renk ve tonları bir arada görerek, odanıza uygun renklere karar verebilirsiniz. Duvarlarınızı üç veya dört ton renk kullanarak geometrik olarak da boyayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız sadece kağıt banttır. Kağıt bant ile kılavuz çizgileri oluşturarak, içini istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz.

Sanatsal Duvarlar

Biraz resim kabiliyetiniz varsa duvarlarınızın sanatçısı siz olabilirsiniz. Duvarınıza ilk önce kurşun kalem ile çizdiğiniz resmi, renklendirerek özgün bir duvar yaratabilirsiniz.

 

Raflarla Kaplı Duvarlar

Duvar rengini değiştirmeden renkli raflar kullanarak, duvarınızı renklendirebilirsiniz. Her bölmesi farklı renklerden oluşan ve tüm duvarı kaplayan raflar ile odanızda farklılık yaratabilirsiniz. Odanızda bulunan raflarınızın veya kitaplıklarınızın arkalarını renklendirerek de, rafların sıkıcılığından kurtularak, odanıza derinlik katabilirsiniz.

Renkli Tavanlar                                                         

Evinizin tavanlarını, evin zeminine uygun renklendirebilirsiniz. Klişe beyaz tavandan kurtularak, evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Resim Çerçeveleri

Duvarı renklendirmek için, değişik renk ve ebatlardaki resim çerçevelerini, odanızın bir duvarına asimetrik olarak asabilirsiniz. Duvarı resim çerçeveleri ile kaplayabilir ya da büyük boy bir resim asabilirsiniz.

Boyacılardan fiyat almak isterseniz Teklif AlÜye değil misiniz? Hemen kayıt olun!