Ekonomik Ev Dekorasyonu Yapmak Çok Kolay!

02 Şubat 2018

ekonomik ev dekorasyonu

Günümüzde ev dekorasyonu oldukça pahalıymış gibi bir çağrışım yapabilir,ancak ekonomik bir şekilde evinize yeni bir hava katmanın fazlaca yöntemi bulunmaktadır.Gelin birlikte bu yöntemlere göz atalım..

Eski Eşyalarınızı Yenilemek

Uygun fiyata ev tadilatı yapmanın yöntemlerinden biri;eski eşyalarınızı yenilemektir.Bunu bütçenizi zorlamadan yapmanın yolu,koltuk döşemelerini değiştirme,ahşap boyama yöntemini kullanma,yada eskiciden eşya almak olabilir.Bu yöntemlerle eski eşyalarınızı yep yeniymiş hissiyle kullanabilirsiniz.

 Ev Dekorasyonu Fikirleri

Eşyaları Değişik Amaçlarla Kullanmak

Sahip olduğunuz eşyaları farklı amaçlarla kullanıp marjinal bir hava yakalayabilirsiniz.Örneğin tabureyi saksılık olarak kullanmak,porselen çaydanlığı vazo yapmak,yada karton kutulara şekiller vermek oldukça mantıklı olabilir.

 

 Çerçeve Kullanmak

Günümüzde birbirinden farklı oldukça güzel çerçeve modelleri mevcuttur.İçerisinde aile fotoğrafınızın olduğu yada uygun fiyata bulabileceğiniz hoş renkli fotoğrafları kullanabilirsiniz.Bunları duvarınıza asmanız,duvarınıza ayrı bir renk katacak.

 

Takımlar Eskide Kaldı

Yemek takımı,oturma odası takımı gibi klasikleşmiş yöntemler yerine,birbirinden farklı parçaları tercih edebilirsiniz.Bir masanın etrafına farklı farklı sandalyeler,yada salonda farklı koltuklar kullanmak gibi..

 

 

Kırlent Minder vb. Kullanmak

Kırlent,minder vb. odanızda farklılık yaratmanın en pratik yöntemlerinden biridir. Birbirinden farklı renkte minderler kullanmak,konforlu puflar tercih etmek gibi.Aynı zamanda bu aksesuarlar oldukça portatif olduğundan yerlerini değiştirmek,istediğiniz zaman istediğiniz odada kullanmak da size avantaj sağlayacaktır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!