Endüstriyel Dekorasyon Tarzı Nasıl Olmalı?

08 Ağustos 2017

Aslında Endüstriyel Dekorasyon tarzı belli bir döneme veya zamana hitap etmese de dekorasyonun Endüstriyel tarzın hakim olduğu dönem yok.

Aslında Endüstriyel Dekorasyon tarzı belli bir döneme veya zamana  hitap etmese de dekorasyonun Endüstriyel tarzın hakim olduğu bir dönem yok. Sizde bu dekorasyon başlığı altıda aramalar yapıyorsanız azıcık , zevklerinizle, tarzınızla MASKÜLEN bir yapıdaysanız, tam da bu tarz dekorasyon sizsiniz galiba!Endüstriyel dekorasyon tarzı kullanılan renk tercihleri modern hayatla hayatımızda yer alan renk tercihlerinin biraz daha koyu renkleri yansıtması sebebi ile sanki biraz bu dekorasyon erkeksi dursa da sadece kafamızdaki renk algısından kaynaklanan bir renk algısı sebebi ile de olabilir.


 

Küçüklükten beri pembe kadını, mavi, erkeği temsil etmesi bunların sebebi olabilir. 

Sizde bu renk duvarını yıkabilirseniz ülkemizde fazla rastlamadığımız endüstriyel dekorasyon tarzı ile evlerinizi farklılaştırabiliriz gibi duruyor.


Şunu da açıkça söylemek gerekirse Endüstriyel tarz biraz daha ofis, kafe veya biraz daha satışa yönelik mağazalarda göze çarpıyor. O yüzden ev dekorasyon fikirlerinizi belirlerken evinizi mağaza hava sokmamaya dikkat edin!
Evet şimdi geldik Endüstriyel Dekorasyon tarzının olmazsa olmazlarından metal dolaplara, ya evde metal dolaplara ne gerek var diyebilirsiniz, biraz pis görünüyor, biraz eskimiş duruyor olabilirler tabi ki ama Sizde farkında olacaksınız ki düşündükçe Endüstriyel Dekorasyon Tarzında kullanacağınız dekoratif aksesuar ve malzemelerin yeni, pahalı olmasına gerekte yok.

Aslında ucuza dekorasyon yaptırmanın da bir yolu endüstriyel dekorasyon sitili. Kullanacağınız her malzemeyi eskicilerden veya bit pazarlarından toplayabilirsiniz.

 

Endüstriyel Dekorasyon tarzı sizlerin büyüme çağındaki çocuklarınıza mükemmel ufuk açacak zihinsel yapılarına geliştire bileceği bir oda tasarlanmış olacak.