Erkek Çocuklarınızı Mutlu Edecek Renkli Odalar

09 Kasım 2016

boya-badana-ev-tadilati-boyaci-genc-odasi

Erkek çocuk denince dekorasyon ile ilgili akla gelen ilk renk mavidir.

Erkek çocuk denince dekorasyon ile ilgili akla gelen ilk renk mavidir. Odalarını döşerken maviyi desteklemek için beyaz rengin saflığından da yararlanırız. Böylece ortaya çıkan klasik görüntünün bizi mutlu etmesini bekleriz. Oysaki erkek çocuklarının hayal güçleri çok daha çabuk gelişir, beklentileri artar. İzledikleri çizgi filmlerin etkisinde kalır, okudukları kitaplardaki kahramanlar gibi olmak isterler. Siz niye çocuğunuzu bir kahraman gibi hissettirmeyesiniz ki? Bu dekorasyon fikirleri ile çocuğunuz kendini masallardaki süper kahramanlar gibi hissedecek!


Kahraman Yarışçılar

Hayal edin. Odaya girdiğinizde yerde asfalt desenli, üzerinde şeritler olan bir halı, yatağı ise o yarışlardaki gibi farları bile olan bir araba. Üstelik göstergeleri bile var. Damalı desenleri olan bir duvar ve eşyalar kendisini tam bir yarışçı gibi hissetmesini sağlayacaktır.
Örümcek Adam
Her erkek çocuğunun hayranlıkla çizgi filmlerini izlediği örümcek adamı oğlunuzun odasına taşımaya ne dersiniz? Örümcek adamın kıyafetinin renklerinden yola çıkarak mavi ve kırmızı bir oda dekore edin. Duvarlardan birine ise örümcek adamın ağlarından oluşan bir çıkartma yapıştırın. Spot aydınlatmalar ile bu dekorasyonu destekleyebilirsiniz.