Eski Zamanlar Geri Geliyor: Eskitilmiş Gardroplar

08 Ağustos 2017

Moda sürekli olarak yeniye doğru gidiyor olsa da eski ürünler her zaman özelliğini ve şık duruşunu korumaya devam ediyor.

Eskitilmiş ürünler dünyasının yeni üyesi

Ev dekorasyonu fikrleri sürekli olarak yeniye doğru gidiyor olsa da eski ürünler her zaman özelliğini ve şık duruşunu korumaya devam ediyor. Zaman zaman kıyafetlerde yaşanan eskiye dönüş modası zaman zaman eşyalarında yaşadığı durumlar arasında. Yeni yılda yeni modellerini ortaya çıkaran mobilya ve dekorasyon şirketleri içinde bulunduğumuz yılın gardırop modellerinde sanki bir noktadan çıkmış gibi eskitilmiş ürünleri tercih etmişler. Eskitilmiş gardırop tasarımcıları insanlığın eskiye olan özlemini yansıtan ev dekorasyonu fikirleri için olağan üstü bir çaba sarf etmişe benziyor. Çünkü ürünlerin ortaya çıkabilmesi için ciddi bir çaba ve çalışmanın gerektiği su götürmez bir gerçek

Eskitilmiş gardırop modelleri git gide plazma stiline dönen ev dekorasyonu fikirleri için büyük önem taşıyor. Çünkü ürünlerde tek tip olan renklerde yaşanan soğukluk bir süre sonra ortamdaki heyecanı yitirerek insanların temizlik hastalığına tutulmasına neden oluyor. Günümüzde beyaz siyah ya da hangi renk olursa olsun tek tip parlak yüzey kaplama yüzeylerin üzerinde çok toz biriktirmesi ve en ufak tozun daha görünebilmesi özellikle ev hanımlarının ailesine ve çocuklarına ayıracağı zamanı temizlik ile harcamasına neden olmakta. Fakat eskitilmiş gardıroplarda bu durum daha farklı bir kolaylık sağlıyor. Örneğin ağaç yüzeyini yansıtan farklı renklere de sahip olsa eskitilmiş gardırop modelleri daha az parlak yüzeye sahip bu durumda tozun dolap üzerine yapışmasına engel oluyor. Zira saf ahşap görünümü ile hem dikkat çekici bir görüntü sağlayan hem de kir tutmayan yüzeyler elbiselerin de tozlanmamasını ve gardırop içerisinde daha temiz kalmasına olanak sağlıyor.

Eskitilmiş gardırop fiyatları ile plazma gardırop fiyatları arasında bir fark bulunmuyor. Çok daha şık ve kullanışlı olan eskitilmiş modeller sadece görüntüsü ile değil fiyatları ile de sizlere katkıda bulunuyor. Ayrıca çocuklarında daha büyük beğeni ve ilgi gösterdiği eskitilmiş gardırop modelleri onlarında odalarını daha düzenli tutmasını sağlayacak bir ev dekorasyonu fikirlerinden. Bu yıl gardırobunuzu büyük bir değişime tabi tutmak istiyorsanız elbiseleriniz kalacak dolabınız değişecek.


Ev Dekorasyonu Fikirleri hakkında neler oluyor, moda nereye gidiyor tıklayınızÜye değil misiniz? Hemen kayıt olun!