Ev Dekorasyonu Fikirleri 2017

13 Aralık 2017

ev dekorasyonu fikirleri

Ev Dekorasyonunda değişen zamana ayak uyduran dekorasyon fikirleri sizlerin hayata bakışını değiştirecektir.

EvDekorasyonu Fikirleri 2017!

 

Ev, ofis veya farklı bir yaşam alanlarımızın zaman içerisinde yaşadığımız buhran ve sıkıntılar neticesinde karakterimizi kendi içimizde yaşamaya başladık. Bu yaşantı, içimizin yansımaları yaşadığımız alanlarda hissedilmeye başlandı.

Tabi ki de her insan zaman içinde yaşamın esintileri içimizden çevremize sirayet etmeye başladığında tam bu noktada Ev Dekorasyonu Fikirleri 2017 yazımızla sizler için derlemeye ve anlatmak için uğraştık. Beğeninize!!!

 

Zaman içerisinde değişen ekonomik ve sosyal şartlar dolayısıyla hayatımızın da çoğu yerinde hızlı bir sirkülasyon gerçekleşiyor ve evlerimizde bu değişimin bir parçası olmaktan başka çareleri bulunmamakta. Bu yazımızın temel içeriği olan Ev Dekorasyonu Fikirleri 2017 ile maliyet ve detayları hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz, sizi ve bütçenizi yormayan bir ev dekorasyonu bilgilendirmesi olacaktır.

Ev Dekorasyonu Fikirleri 2018 yazımızı incelemeyi unutmayın! 

Sizi ve zamanı yansıtan bir ev dekorasyonu fikirleri için kolları sıvamaya hazırsanız bizde yazılarımız ile sizlere destek olmaya hazırız. Temelden bir giriş yapıp paylaşımlarımıza başlayalım.

Yazımızı başlık başlık ilerleterek sizlere daha belirgin ve somut örnekler üzerinden gitmek için hazırladık.
Ev Dekorasyonunda Renkler

 

Sadece evin duvar boyaları gibi yaklaşımda olmadan bir yol haritası çizelim. Duvarlardan başladığımızda belirgin tek renklerin biraz soluk tonları ile duvarlarımızda kullanabilir ve hep duyduğumuz sade ve şık kavramını evlerimizde uygulayabiliriz. Örnek vermek gerekirse limon sarısı veya küf yeşili gibi renkler, mavinin soluğa yakın gölgeli renkleri, grinin kahverengiye yakın tonları kendine yer bulabilir. Burada geçen yıllarında etkisini beğenebilir ve evinizde sergileyebilirsiniz.

Geçen senelerin trend renkleri neydi hatırlatmak için birkaçını sayalım: yaz renklerinin hep açık tonları trendler arasındadır. Mavi, pembe, sarı ve yeşil gibi.

 

Ancak biz şu an bu renk tonlarını biraz daha evin abajur, kırlent veya tamamlayıcı aksesuar ögelerinde kullanmanızı tavsiye ederiz. Hem her seneye ve döneme hitap eden kalıcı bir ev dekorasyonu trendlerini yakalayabilir hem de sadelik ve şıklığı evin doğasına işleyebilirsiniz.

 Ev Dekorasyonunda Motifler!

 

  Zaman geçtikçe düşünen ve üreten insan kendi ilham kaynağını evinde aramakta ve kendilerine doğadan esinlenerek yaratıcı fikirler bulmayı unmakta. Bunun için doğan tatlı böcekleri ile evlerinde kendilerine duvarlarından doğayı yansıtmakta. Bu motifler ne gibi uğur böceği, kelebek, çiçek arı gibi insana bir şeyler ifade eden motifler olabilir. Bu motifleri de biraz daha evin salon dekorasyonu dışında oturma odası dekorasyonun kullanmak daha elverişli olacaktır. Salonun ağır tasarımları veya ciddi misafirleri karşısında pek yerinde bir tercih olmayabilir. 2107 Ev Dekorasyonu fikirleri için düşünebilir ve uygulanabilir.    

 

Kırlent ve Dekorasyonda Yamalar Nasıl Kullanılır?

 

 

Bu aralar biraz Retro dekorasyon etkisinden mi yoksa değişen hayat şartlarında inşalar eskiye bir özlem mi duyuyor onları psikologlar araştırıyor. Biz bugünlerde ev dekorasyonu fikirleri 2017 denince herkesin aklına llk gelen fikirlerden olan yamalı kırlentler sizler için de bir tasarım yolu olabilir. Farklı bir bakışta hem maliyet açısında hem de evde kendinizin evde rahatça yapabileceği bir dekorasyon parçasıdır. Evde iğne iplik kumaş ile hemen başlayabilir ve yapabilirsiniz. Ev tekstili ürünleri kendince kendine iyi yer edinmekte. 

Masalarda ve Yüzeylerde Mermer

 

Ev Dekorasyonu Fikirleri ahh bu kadar zor olmasaydı diyoruz galiba ama duruşu ve ağır ve sert duruşuyla ev dekorasyonunda yer edinmekte. Bunu nasıl yapacağız. Bunda bir şey yapamıyoruz, indirim takip edeceğiz. En ucuza aramanın yolunu bulacağız. Ev dekorasyonu zemin masa seçimi.

 

Avangarte Mobilya Sıktımı!

 

Evlere Belgrad Ormanını sığdırmaya çalışmaya gerek yok, biraz modern biraz minimal dekorasyon tarzı ile sanki evi mobilyalar için almış olma hissinden kurutulup evin sizin eviniz olduğunu hatırlayacaksınız. Belki biraz zor oluyor anlatırken kafanızda şekillendirmek ancak resimler sizin için bir nebze yol gösterici olacaktır.


Yatak Odası Dekorasyonunda Romantik renkler

 

 

Romantik yatak odası için renk tercihi biraz daha gri ve karamel devamında soluk ama basit mobilyalar ile odanın tarzının tamamlayıcısı olacaktır. Burası biraz daha sizin inisiyatifiniz de olacaktır. Siyahı da unutmamak gerekir. Bu sene nedense bieraz koyu renklerin duyguları etkisinden mi nedendir bir bakmak gerekir çoklukla tercih ediliyor.

Ev Dekorasyonu Aksesuarlarında Yazın Etkileri

 

Yazın yoğunlaşan ışıkları ile evde vazo, avize, lambeder, tablo ve dekoratif ürün ve saatlerin renk seçiminde bir tavsiye olarak bronza yakın yaz güneşinin koyulaştırdığı buğday renginde aksesuarlar Ev Dekorasyonu Fikirleri için denenen bir seçim. Sizde deneyebilir ve evin tasarımına etkisini hissedeceksiniz.

Ev Dekorasyonu Fikirlerinde görüşlerinizi bizimle Yorumlar bölümünden paylaşmayı unutmayın.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!