Ev Dekorasyonu Püf Noktaları

02 Şubat 2018

Büyük hayallerle ve heyecanla yepyeni bir eve geçtiniz ve evinizin dekorasyonu hakkında kafanız biraz karışabilir. Öncelikle tam olarak ne istediğinize karar vermeniz gereklidir.

                                               Dekorasyonun Püf Noktaları

              Büyük hayallerle ve heyecanla yepyeni bir eve geçtiniz ve evinizin dekorasyonu hakkında kafanız biraz karışabilir. Öncelikle tam olarak ne istediğinize karar vermeniz gereklidir.

              Eve girdiğinizde eviniz sizin tarzınızı yansıtmalıdır. Çok küçük bir evi sihirli dokunuşlarla mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Evinizde hangi odada vakit geçiriyorsanız orada kendinize ait bir köşe oluşturabilirsiniz. Cam önünde çay ya da kahve içmeyi, gazete okumayı seven biriyseniz  köşenize küçük biblolar ve objeler ekleyerek tarzınızı yaratmanız mümkündür.

               Evinizi sil baştan yenilemek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey evin içerisinde gözünüzü yoran fazla eşyadan ve kalabalık görüntüden kurtulmak olmalıdır. Az ve özenle seçilmiş eşyalar ile ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Eğer siyah ve beyaz renklerine aşıksanız salonunuzda ya da yatak odanızda bir köşe oluşturup mumlar, çerçeveler, siyah-beyaz olarak çıkarılmış fotoğraflarınızı çerçeveleterek dekore edebilirsiniz.

                 Evinizin duvarları bembeyaz bir renkte ise evinize renk katmak sizin elinizdedir. Kırmızı ya da mavi renklerini kullanarak mutfak dolaplarınızın açıkta kalan kısımlarını çeşitli objelerle renklendirmeniz mümkündür.

                Mutfağınızı yer kaplamayan şık mutfak gereçleri ile yenilemeniz mümkündür. Yemek kitapları, ahşap araç gereçler, minik şık hasır sepetler seçenekler arasında olabilir. 2018 Ev Dekorasyonu Fikirleri için tıklayın!

               Genellikle evin balkon, teras ya da veranda kısmı ihmal edilebilmektedir. Sıcak yaz günlerinde verandanızda çok hoş bir bambu takımı ve bahçe aksesuarları ile evinizin dışarıdan görünen kısmını renklendirebilirsiniz. Ev dekorasyonu yapılırken içinde mutlu olacağınız eşyaları bir araya getirerek seçimlerinizi ona göre yapmanız gereklidir.


Etiketler:ev dekorasyonu,ev tadilatıÜye değil misiniz? Hemen kayıt olun!