DEKORASYONDA LÜKS GÖRÜNÜM NASIL SAĞLANIR?

20 Ekim 2017

EKORASYONDA LÜKS BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLABİLMEK İÇİN ÖNEMLİ İPUÇLARI

Modern ve lüks ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız bunun için ince detayları gözetmeli ve evinizin değerlendirmelisiniz

Modern ve lüks ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız bunun için ince detayları gözetmeli ve evinizin değerlendirilebilir her köşesini değerlendirmelisiniz. Çok boş bir alan ya da çok dolu bir alan olmaması gerekir yani az ve öz eşya kullanımını bilmelisiniz. Bunun yanısıra evinizin bütün havasını bir anda değiştirecek şu dokunuşlarıda göz önünde bulundurmak da fayda var.

 DUVAR KAĞITLARI 

Şık ev dekorasyonunun göz bebeği artık her sezon yenilenen modelleri ile karşımıza çıkan duvar kağıtları. Her tarza hitap eden oldukça geniş model yelpazesiyle muhakkak sizinde evinizin incisi olacaktır.Bir evin duvarları o eve girdiğinizden itibaren gözünüze çarpar. Duvarınızdaki bu modern havaya ayak uydurmak ise evinizin eşyalarına kalmış küçük bir görev.


 TAŞLI BÜYÜK AVİZELER 

Bu avizeler ile artık sıkça karşılaşmıyoruz. Yalnız özel tasarlanmış ve iyi bir iç mimar ile yardımlaşarak dekorasyonuna destek sağlanmış evlerde bu tip özel parçalara rastlamak mümkün oluyor. Işıklandırma sistemi bir evin olmazsa olmazı. Işığın verimi ve görselliği de o denli önemli. Bu avizeyi kullanacağınız odanız genelde salondur,salonun ağır ve iddialı dekorasyonunun bir parçası olacak avizeler odanızın şıklığına şıklık katacak ve odanızı daha lüks bir görünüme taşıyacaktır. İşte size özenli ve itinalı salon dekorasyon fikri. 

 YEŞİL BİTKİ KULLANIMI 

Bitkileri sevmeyeniniz yoktur, bakamıyoruz diyeniniz çoktur. Bunu biliyoruz. Ama artık ev dekorasyon mağazalarının büyük bir bölümü canlı çiçeklere ayrılmış olsa da bir bölümü de yapay çiçeklere ayrılmış durumda. Hem de rengarenk. Tabii ki canlı çiçek bakabiliyorsanız yani kendinizi bu konuda iyi buluyorsanız canlı çiçek tercih etmenizi öneririz. Ama vaktiniz yok ve ya unutuyorsanız evinizin uygun köşelerini yapay çiçekler ile renklendirebilirsiniz. Yeşilin enerjisi odanıza iyi gelecek ve modern şıklığı bu küçük dokunuşla yakaladığınızı göreceksiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!