Ev Dekorasyonunda Mermer Mi?

10 Temmuz 2017

ev dekorasyonunda mermer kullanımı

Ev dekorasyonunda mermer mi? Aslında salonda ve diğer odalarda kullanmak zor değil sadece doğru tercih. Aynı hayat gibi!

Ev Dekorasyonunda Mermer Mi?

  Yaz sezonu açıldı ve sıcak geçen havalardan sonra insanlar sadece klimanın soğutucu etkisinin dışında içini de gördüğünde ferahlatacak belli başlı aksesuar benzeri dekoratif malzemelere yöneliyor. Aslında zamanla insanların çoğunlukla aradığı evinde kullanması gereken mecburi demirbaşları aynı zamanda bir aksesuar vazifesini de görmeli diyor.Ev dekorasyonu fikirlerin de biraz özel bir konuyu inceleyelim ne dersiniz. Ev de mermer nasıl kullanılır ve neden mermer gibi soruların cevapları aslında değişen ve gelişen şatların altında yatmaktadır.

Makineleşen ve insan gücünden çok insan beynine ihtiyaç duymaya başlayan mermer sektörü, granitin etkileyici tarzının altında kalmamak adına üzerindeki doğal görünüşü ile iler atmaya çalışmakta. Bunu da granite ve diğer malzemelere göre barındırdığı saf ve  temiz duruşu ile dışarı vuruyor.


Evin içindeki tasarımların temeli haline geliyor bu yılın en trend ev dekorasyonu tarzları halinden biri oldu.

Tabi malum evler eskisi gibi büyük olmaması ve ağır yapısının yerine mermer olarak mermer desenli yapıştırmalar ile evlerinizde çok kısa bir sürede köklü bir değişiklik yapabilirsiniz.

Banyo Dekorasyonunda nasıl olucak gibi bir soru pek sormuyoruzdur. Pek çoğumuz çoğunlukla bu tarz mermerlere sahip mutfakların tezgahlarında yemekler pişti ancak şimdi nasıl kullanılıyor mermerler o konuda biraz daha esimler üzerinden ilerleyelim. Daha açıklayıcı, net fikirler ile tahayyül etmenizi sağlayacaktır.


Salon dekorasyonunda biraz daha kafelerde yada bekleme salonlarında karşılaştığımız ağır ve oturaklı tarzı ile karşımıza çıkan ağır ve cüsseli yapısıyla insana güven veen bir his yaymakta bu tarz mekanlarda. Zaten bir tesadüf ile ortaya çıkan bir fikir değil. Salon dekorasyonunda biraz daha portatif kullanılan bu sehpalar sizin de dikkatinizi çekecektir.

Çok Rahat ulaşabilir ve salonunuzda kendine yer edinecektir. Bu konuda hafif destek vermek istersek salonunuzda mermer tercihinde bulunacaksanız mobilyalarınızda avangarte mobilya ile desteklenmesi gerekir. Mermerin ağırlığının mobilyaları söndürmemesi gerekir.

 

Ev dekorasyonunda mermer kullanımı hakkında görüşlerinizi yorumda belirtirseniz seviniriz. Bizim için önemliler.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!