Ev Güvenlik Sistemi Maliyeti Nedir?

08 Şubat 2018

Ev Güvenlik Sistemi Maliyeti Nedir?

Evde kendinizi güvende hissetmek sizinde hakkınız!

Günümüzde artan hırsızlık ve terör olayları birlikte; yangın, gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlarda sıkıntı yaşanmaması için, evlerde ve iş yerlerinde ekstra güvenlik önlemlerinin alınması neredeyse zorunlu hale gelmektedir. Gelişen teknoloji ve üretimle birlikte her geçen gün yeni güvenlik sistemleri üretilmektedir. Herkesin ve her bütçenin satın alabileceği, güvenlik ekipmanları mümkündür. Ev güvenlik sistemleri fiyatları ihtiyaç duyulan sistem ve özellikleri ile teknik ekibin profesyonelliği öçüsünde değişmektedir. Sistem maliyetini öğrenebilmek için ücretsiz analiz hizmeti veren firmalardan teklif alınabilir. Hızlı sonuçlar için ise internet üzerinden doldurulan formlar ile teklif alınması da mümkündür. 

Ev Tipi Hırsız Alarm Sistemleri

Ev güvenlik alarm sistemleri; sensörler vasıtasıyla hırsız alarmı, güvenlik ikazı ve yangın ihbarını temel alarak çalışmaktadır. Ev tipi alarm sistemleri diğer güvenlik sistemlerine göre fiyat olarak daha uygundur. Sistem şifre panelinden kontrol edilir. Kapı ve pencerelere yerleştirilen dedektörler yardımı ile evde istenmeyen bir hareketlilik olduğunda, alarm uyarı vermeye başlar. Ayrıca yangın ve gaz kaçağını algılayabilen sensörler, tıbbi yardım gerektiğinde panik butonu gibi işlevleri olan sistemler edinebilmek de mümkündür. Ev güvenlik alarm sistemlerinin fiyatları; istenen özelliklere göre değişmektedir.

Ev Tipi Güvenlik Kamera Sistemleri 

Alarm sistemlerinin yanı sıra güvenlik kamera sistemleri de evde ihtiyaç duyulan güvenli ortamı sağlamak adına önem taşımaktadır. Kamera sistemlerinin kurulu olması suç işlenmesini önlemekle birlikte, suç işlendiği taktirde suçlunun bulunmasını da kolaylaştırmaktadır. Ayrıca 7 / 24 kayıt sağlanabildiğinden bilhassa çocuklu ailelere, bakıcı ile çocuklarını gönül rahatlığı ile bırakabilme olanağı sağlamaktadır. Güvenlik kamera sistemleri fiyatları ise beklentiler doğrultusunda değişmektedir. Görüntü kalitesi ve kullanılan teknolojiye göre; uygun fiyatlı sistemlerden, maliyeti yüksek sistemlere kadar çok geniş parametrelerde yer almaktadır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!