Ev ve İş yerleri İçin Türkiye'de Güvenlik Desteği Veren Firmalar

21 Şubat 2018

Ev ve İş yerleri İçin Türkiye'de Güvenlik Desteği Veren Firmalar

Güvenlik sistemleri üreticileri kimler bilmek ister misiniz?

Ev ve iş yerlerine elektronik güvenlik sistemleri, çevre güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri için güvenlik hizmeti sunan pek çok şirket bulunmaktadır. İhtiyacınız olan sistemlerin kurulumundan önce ev ve iş yerlerinize gelerek; kurulum analizi, güvenlik analizi yapan, kurulumdan sonra ise satış sonrası destek ve hizmet sunan kurumsal güvenlik sistemleri firmaları bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları;

Pronet Güvenlik

1995 yılından beri güvenlik sistemleri alanında faaliyet gösteren firma, Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerinin güvenliği adına; kamera sistemleri, alarm sistemleri ve çevre güvenlik sistemlerine dair farklı ürün alternatifleri mevcuttur.

Tepe Güvenlik

1992 yılında faaliyetlerine başlayan firma Bilkent Holding bünyesinde yer almaktadır. Ev alarm sistemleri, küçük ve büyük işletmeler için elektronik güvenlik sistemlerin dahilinde Türkiye'nin her yerine hizmet vermektedirler.

Karel 

1986 yılından beri Türkiye'de telekominikasyon ve güvenlik sistemlerine dair çözümler sunmaktadır.

Kale Alarm

Kale Endüstri Holding bünyesinde yer alan Kale Alarm Sistemleri, ev ve işyerlerinin elektronik güvenlik sistemlerine dair ürün ve hizmet ihtiyaçlarını Türkiye genelinde karşılamaktadır.

Neutron Güvenlik

Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan Neutron'un ürünleri arasında; IP kameralar, IP kayıt cihazları ve görüntülü diafonlar yer almaktadır. 

Armed Güvenlik

1996 yılından beri ev ve iş yerlerinde hırsız alarmları ve güvenlik sistemleri adına hizmet  vermektedir. 

Elektromaks 

Elektronik güvenlik sistemlerinin lider markalarının; 20 yıldır distribütörlük hizmetini veren firma aynı zamanda Türkiye genelinde projelerin uygulamasını da yapmaktadır.

Smart Güvenlik

Smart Bilgi Teknolojileri ve Güvenlik Şirketi 1998 yılından beri; şirketler için Türkiye genelinde; mağaza ürün güvenlik sistemleri, alarmlı ürün koruma kılıfları, hırsız alarm sistemleri gibi konularda hizmet sağlamaktadır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!