Evden Eve Nakliye Firması Nasıl Seçilir?

17 Ocak 2017

Evden Eve Nakliye Firması seçerken ve yükleme yapılırken nasıl bir yol izlenmeli?

Evden Eve Nakliye Firması Nasıl Seçilir?1) İyi bir Evden Eve Nakliye Firması nasıl bulunur.2) Erken başlamakta fayda vardır 1 Ay önceden firma aramaya başlayabilir ve bizce EV taşıma sürecinde 2 hafta öncesine kadar Evden Eve Nakliyat Firmanız belli olsun.3) Evden Eve nakliye firmasını seçerken sormanız gereken en önemli hususlardan biri Şehir içi Evden Eve Nakliye ve Şehirler arası Evden Eve Nakliye Firmasının gerekli taşıma izinlerinin resmi makamlarca düzenlenmiş olup olmadığına dikkat ediniz.

 

 

4).Eğer taşıtacağınız eşyaların arasında hassas veya önem verdiğiniz eşyalar varsa, piyano gibi, bu eşyaların nasıl taşınacağı ve hangi malzemelerin kullanacaklarından haberdar olursanız daha emin bir süreç yaşarsanız.5) Birkaç firmadan fiyat alırsanız hem karlı çıkarsınız hem de gerekli tavsiyeleri sizlere söylerler ve sonuç olarak en çok güven veren en doğru firma ile çalışırsınız. Bu noktada Evininustasi.com’ da Talebinizi oluşturabilir ve onlarca firmadan 10 Dakikada fiyat alabilirsiniz.6) Değişik firmalardan fiyat alırken en ucuz olan değil en güvenilir ve en kaliteli hizmeti vereceğini düşündüğünüz firma ile çalışın ve sözleşme imzalamayı unutmayın. Sözleşme önemli sonradan fiyat arttırabilirler.7) Taşıma fiyatlarını makul seviyede tutmak isterseniz evde eskimiş buzdolabı ve ocak gibi eskimiş kaba eşyalarınız var değiştirmenizi tavsiye ederiz. Bu yolla taşıma maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

 

 

8) Sözleşmeyi yaptığınız firma ile eşyalara zarar geldiğinde sürecin nasıl ilerleyeceği ve zararın kim tarafından karşılanacağını belirttiğinize emin olun.9) Taşınan eşyaların listesini yapın ve kutuların üzerinde numara yazarak olası bir kaybolma sürecini engelleyebilirsiniz.

 

10) Evden Eve Nakliye Firması yeni evinize vardığında ilk olarak değerli eşyalarınızın bulunduğu kutulara açarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.Etiketler:


Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!