Eviniz Burcunuzu Yansıtsın

21 Kasım 2017

Burçlara göre ev dekorasyonu

Burçların insanlar üzerinde ki etkisini hepimiz biliyor ve görüyoruz. Kimi insan burçlar konusunda inanır,duygu yüklü olur,

Burçların insanlar üzerinde ki etkisini hepimiz biliyor ve görüyoruz. Kimi insan burçlar konusunda inanır,duygu yüklü olur, yorumlar. Kimi insan ise böyle şeyleri hayalperest olarak görür. Burçların insanlar üzerinde ki yansımalarını bir tarafa bırakalım ve olabilecek ve etkilemesi mümkün olan durumlardan söz edelim. Burçlar, insanların aynasıdır. Evrensel durumlardan etkilenir ve evrenin yapısına göre sizleri temsil eder. Bu sebepten dolayı insanların burçlar üzerinde analizlerinin etkilerini de görmekteyiz. 

1-Başak Burcu

Eğer bir başak burcuysanız titiz olduğunuzu ve renklerin düzensiz olmamasını söyleyebiliriz. Agresif, ve depresiplikten  uzak daha yalın ve sade odalar tercih edilmelidir. Daha sakin, yaratıcı ve ruhu okşayan tonda odanızın siz üzerinde renklerinizi, duygularınızı ve burcunuzu temsil etmelidir.

2-Akrep Burcu

Genellikle heyecan arayan, macerastik karaktere sahip olunduğu için odalarınızı bu yönde düzenlemenizi tavsiye ederiz. Akrep burçları daha renkli ve daha ilgi çekici şeylerden haz alır.Bu sebepten dolayı sizler için odanızın yansıması sizleri anlatmalı.Renkleri ona göre düzenlemeli odanızı ona göre şekillendirmeli bununla beraber odanıza alacağınız ürünleri de bu türde yansıtmalısınız

3-Boğa Burcu 

Sert bir imaja sahip olduğuzdan ötürü sizlere koyu tonda renkler öneririm.Eğer bir odanızda siyah,kahverengi tonlar var ise buna göre de oda lambalarınızı daha parlak kullanmanızı led ışıklar içerisinde bir ahenk yaratmanızı tavsiye ederim.Bu sayede hem sizi mutlu eder hem de duruşunuzu odanız ve odalarınız üzerinde kişiliğinizle bir bütün olmanızı sağlar.

4-İkizler

Çok farklı değişken ruh haliniz olduğundan dolayı rengarenk bir ton kullanabilir, basit ama değişken renklerin uyumluluğunu odalarınız üzerinde de aktarabilirsiniz.Dugularınızın ve düşüncelerinize göre şekil aldırın.Daha ucuz ve kullanışlı olmaya özen gösterin.Böylelikle daha sizin pahalı ürünlerden kaçınmanızı ve tekrar düzenleme sorunundan, zarardan kurtarmış olursunuz. Çünkü,değişken yapınız odalarınız üzerinde de negatif veya pozitif etkiler yaratıp,tekrardan düzenleme önerisinde bulundurulabilir.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!