Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

28 Haziran 2017

Ev dekorasyonu fikrine bayılanlardansanız siz de mutlaka gri rengi en az bir kere aklınızdan geçirmişsinizdir.

Ev dekorasyonu fikrine bayılanlardansanız siz de mutlaka gri rengi en az bir kere aklınızdan geçirmişsinizdir. Gri rengi evinizde kullanmak sizin de oldukça hoşunuza gidecek olan bir durum olabilir. Gri rengi evinizin pek çok alanında kullanabilirsiniz.

Gri etkisi... 

Evinizde gri rengi kullanmanın ilk yolu; gri koltuklar almak olabilir. Eşsiz gri rengin asaleti, sportif ve aynı zamanda şık duruşu sizi de etkileyecektir. Bunun için siz de evinizde gri kullanmak adına öncelikle salonunuza harika bir gri koltuk takımı alabilirsiniz. Grinin pek çok tonunda koltuk, aydınlık bir salona oldukça yakışacaktır.

 

Evinizde gri rengi kullanmanın ikinci yolu da; zeminlere gri parke yahut fayans vs. döşemektir. Bunun için evininustası.com sitesinden harika yardımlar alabilirsiniz.

Gri renk ile evinizde harikalar yaratmanın üçüncü yolu da; duvarlarınızı harika gri tonlarından birine boyatmaktır. Dilerseniz evinizi baştan aşağı gri yapabilirsiniz, bu hiç de kötü durmayacaktır. Bilakis eviniz farklı ve oldukça güzel bir havaya bürünecektir.

Evinizde gri kullanmanın dördüncü yolu da tüm zeminlerinize gri halılar, kilimler döşemektir. Bunun için oldukça şık pek çok gri halı bulabilirsiniz.

Gri renk çılgınlığının sonu yok elbette. Bu gri renk hayranlığı evinizin tüm duvarlarına hatta tavanına kadar değebilir. Dilerseniz; evinizin duvarlarına gri taş dekorasyonu yaptırabilirsiniz. Evinizde griyi kullanmanın beşinci yolu olan bu duvarları gri taş ile kaplama dekorasyonu, ‘Evinin Ustası’ firması aracılığıyla sizlere harika bir şekilde teslim edilecektir.

Evinizde gri renk ile dekorasyon yapmanın altıncı yolu da duvarlarınıza; üç boyutlu taş desenli yahut gri renkte pek çok duvar kağıdı ile kaplatmanızdır. Böylece duvarlarınızın da harika gri bir havası olacaktır.

Gri dekorasyon fikirleri içinde yedinci yol da; evinizde gri aksesuarlar ve tablolar kullanmak olacaktır. Siz de evinizde sadece gri biblolar, tablolar, aynalar ve aksesuarlar ile harika bir gri ev dekorasyonu yakalayabilirsiniz. Tüm bu harika gri tasarımlar ve dekorasyonlar için evininustası.com sitesinin profesyonel ve kaliteli hizmetinden faydalanmak için hemen firma ile iletişime geçin ve harika evlerde huzurla ve mutlulukla yaşayın…Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!