Evinize Göre Farklı Şömine Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

28 Haziran 2017

Her evin olmazsa olmazı şömineler, kullanım özellikleri ve farklı dış görünümleri ile birçok çeşidi kullanıcılara sunmaktadır.

Her evin olmazsa olmazı şömineler, kullanım özellikleri ve farklı dış görünümleri ile birçok çeşidi kullanıcılara sunmaktadır. Şömine seçimleriniz ile evinize ince dokunuşlar yapabilir, evinizi ısıtabilir ve evinizin dekoruna farklı bir hava katabilirsiniz. Peki, ev dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getiren şömine seçimleri nasıl yapılmalıdır? Evinin ustası sitesi sayesinde tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. 

Bacalı Evler İçin Doğru Tercih Odunlu Şömineler


Dekorasyon fikirlerinde çözüm ortağınız olan evinin ustasının araştırmaları, odunlu şöminelerin bacalı evlere uygun olduğunu gösteriyor. Bahçeli müstakil bir eviniz ya da villanız var ise doğru tercih odunlu şömineler. Odunlu şömine tercihi sesi ile içinizi ısıtırken, yanan ateş görünümü ile huzuru bulmanızı sağlayacak. Evinize ya da yaşam alanınıza modern bir hava katacak olan odunlu şömineler, model çeşitliliği ile sitilinizi yansıtacak.  Kullanımı kadar temizliği de oldukça basit olan odunlu şömineler, geleneksel şömine tarzı ile evinizde tarihin tadını bırakacak. 

Doğa Dostu Elektrikli Şömineler


Son yıllarda tüketiciler tarafından oldukça tercih edilen elektrikli şömineler, dekoratif tarzı ile göz dolduruyor. Renk ve model çeşitliliği ile kullanıcılarına alternatif sunan elektrikli şömineler, bütçenizi de zorlamıyor. İs ya da dumandan rahatsız olanların tercihi elektrikli şömineler, ışığı ile ateş görünümünü sağlıyor. Dekorasyon anlayışınızı değiştirecek bu şömineler, basit kullanımı ve eşsiz model seçenekleri ile estetikle pratikliği buluşturuyor. 

Gazlı Şömineler İle Tarzınızı Konuşturun


Doğal gaz ya da LPG tüp ile çalışan gazlı şömineler, bacasız evlere sahip tüketicilerin tercihi olmaktadır. Ev dekorasyonuna önem verenlerin vazgeçilmezi olan gazlı şömineler, yapay odun ya da taş görünümleri ile mükemmel bir ortam yaratıyor. Evin istenilen her köşesine konumlandırılabilen gazlı şömineler ile ateş görünümünün keyfini çıkarmak da size kalıyor. 

Taş Şömineler İle Rustik Görünüm Oluşturmak Sizin Elinizde 


Şık görünümü ile yaşam alanınızı mükemmel bir görünüme sokan taş şömineler, ev dekorasyonunuza farklı bir hava katacak. Granit, kalker ve mermer yapıları ile doğal görünümü evinize taşıyan taş şömineler, şıklığın adı olacak.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!