Evlerimizdeki Zemin Döşemeler İçin Farklı Alternatifler

28 Haziran 2017

Evlerinizde tam bir bütünlük oluşturmak adına iç dekorasyonun yanında renk ve tarz bakımından uygun zemin döşemeleri seçmek oldukça önemlidir.

Evlerinizde tam bir bütünlük oluşturmak adına iç dekorasyonun yanında renk ve tarz bakımından uygun zemin döşemeleri seçmek oldukça önemlidir. Genellikle farklı tarzlar ortaya koymak için yenilikçi hareketler ev eşyalarında veya duvar tasarımlarında uygulanmakta olsa da evlerimizdeki zemin döşemeler için farklı alternatifler bulunarak evin her alanında özgün bir tarz yakalanabilir.    Renk Uyumuna Dikkat Edin

Renkler evlerinizin her alanında en önemli dekorasyon ürünüdür. Bu ürünü en doğru şekilde kullanmak yapabileceğiniz en kolay ve en şık dekorasyon şeklidir. Duvarlar, eşyalar ve zemin arasındaki renk uyumu kaçırıldığı takdirde evin bütünlüğü bozulacaktır. Renk konusunda zemin döşemelerinde standart renklerin dışına çıkmanız evinize bambaşka bir hava katacaktır. Hemen her evde denk gelebileceğiniz siyah, beyaz ve ahşap renklerin yerini daha canlı renklere veya desenli zemin döşemelerine bırakma vakti geldi. Hatta hayal gücünüzü bunlarla da sınırlamayıp özel siparişlerle isteğiniz doğrultusunda herhangi bir şeklin ve direk bir resmin zemin döşemelerinizde yer almasını da sağlayabilirsiniz.


    Seçenekler Bol

Onlarca farklı malzeme seçeneği bulunan zemin döşemelerinde kullanılacak malzemeyle de farklı bir görünüm ve farklı bir tarz yakalama imkanınız var. Örneğin nostaljik bir havayla dekorasyonunu tamamladığınız bir alanda kullanacağınız karosiman zemin döşemesi mükemmel bir uyum gösterecek ve dekorasyon bütünlüğüne başka bir hava katacaktır. Bunun yanında sade bir dekorasyon tercih edilmiş farklı bir alanda uygulanacak epoksi zemin döşemesi oldukça modern bir hava katarak alanın sadeliğini de dengelemiş olacak. Tabii epoksi zeminlerin tozlanmaz, kolay temizlenebilir, hijyenik ve kaymayan yapısı sayesinde bu zemin döşemesi size görsel anlamda şık bir oda sunarken aynı zamanda kullanışlılık açısından da memnuniyetinizi üst seviyelerde tutacaktır.


    Evininustasi.com’u İnceleyin

Evininustasi.com adresinde sayısız firmaya ulaşabilme imkanıyla beraber birbirinden farklı seçenekleri değerlendirebilir, bütün bu seçenekler için teklifler alabilir ve hizmeti ayağınıza getirme imkanı bulabilirsiniz. İletişime geçeceğiniz firmalardan size iletmeye çalıştığımız farklı tasarımlar konusunda bilgi alabilir ve bu doğrultuda farklı alternatifler bularak evinizde fark yaratabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren en kaliteli firmaların bir arada toplandığı evininustasi.com’u ziyaret etmenizi öneririz.
    Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!