Evlerimize Renk Katan Stickerlar

28 Haziran 2017

Evlerinden sıkılan birçok insanın başvurduğu ev dekorasyonu yöntemlerinden biri: stickerlar…

Evlerinden sıkılan birçok insanın başvurduğu ev dekorasyonu yöntemlerinden biri: stickerlar… Mobilya değiştirmek, perde değiştirmek ya da evi yeni baştan boyamak hem maliyetli hem de zahmetli bir iş olmasından dolayı en azından evlerimizden sıkılma durumunda stickerlara başvurarak kolayca bu sıkıcı evlerden kurtulabiliriz. Sade, abartılı, şık ya da rengarenk stickerlarla kendi tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Ayrıca son dönemde fosforlu ya da 3 boyutlu stickerlar da özellikle çocuk odalarında en çok tercih edilen çeşitler arasındadır.


Hangilerini tercih etmeliyiz ?


Stickerlar ile birbirinden farklı dekorasyon önerileri sıralayabiliriz. Şık ve sade evler için gereksiz ve abartı eşyalarınızı evden uzaklaştırıp daha soft renklerde stickerlar tercih edebilirsiniz. Griler, maviler, pudralar, vizonlar… vb. renkler size bu konuda yardımcı olabilir. Eğer çocuk odası için sticker seçiyorsanız tabiî ki de renkli ve eğlenceli desenler seçmeniz size fayda sağlayacaktır. Çocuğunuzun dikkatini çekecek bir model ya da desen bu konuda size ilham kaynağı olabilir. Stickerları son zamanlarda sadece odalarda değil banyolarda ve priz kenarlarında da eve eğlence katmak amacıyla kullanmaya başladılar. Birçok insan priz kenarlarında siyah gölge görünümlü stickerlarla evini neşelendirebiliyor. Ve internetten kolaylıkla bulabileceğiniz bu stickerları kısa sürede elde edebiliyorsunuz.


Vintage tarz son zamanlarda bir evin her odasında kullanılmaya başlandı. Eskitme eşyalar, antika görünümlü objeler, sonbahar esintileri… Ve bunlarla birlikte vintage tarzı yansıtan stickerlar da bir tamamlayıcı olarak kullanılmaya başlandı. Mutfaklarda ve yatak odalarında bu tarz kullanıldığı gibi çalışma odalarının da gözdesi olma yolunda hızlıca ilerliyor. Farklı dekorasyonlar ve çeşit çeşit stickerlar ile evinizi renklendirmek sadece sizin elinizde. Mutfaklarınızı daha doğal, kış bahçelerinizi daha çiçek dolu hissetmek istiyorsanız hemen stickerlar konusunda kısa bir araştırma yapıp sipariş verebilirsiniz. Bu sayede boş kalmış her duvara bir hareketlilik vererek evinizde de sanki büyük bir yenilik yapmışsınız hissini doyasıya yaşayabilirsiniz. Don dönemlerde kelebekler, yapraklar, çiçekler ve ağaçların sıklıkla kullanıldığını bu aşamada aklınızdan çıkarmazsanız iyi edersiniz. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!