Farklı Tarzlarda Salon Dekorasyonları

27 Haziran 2017

Herkes çok farklı ve şık bir eve sahip olmak ister.

Herkes çok farklı ve şık bir eve sahip olmak ister. Bunun için özellikle salon dekorasyonlarına çok önem verilir çünkü belirli tarzlarda oluşturulan dekorasyon örnekleri sizi mükemmel odalara ulaştırabilir. Dekorasyon fikirleri için bir iç mimara başvurabilirsiniz. Mimarlar, sizi hayalinizdeki ev dekorasyonlarına kolaylıkla ulaştıracaktır. Sizlere birkaç salon dekorasyon örnekleri sunuyoruz. Örneklerden esinlenerek kafanızda belirli dekorasyon fikirleri oluşturabilirsiniz. Bu fikirler sayesinde farklı tarzlarda salonlar oluşturmak hiç de zor olmayacaktır.

Beyaz renkli mobilyalar genellikle bir evi en şık gösterecek renkler arasındadır. Uzman kişilerden fikir alarak daha doğru dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Ev dekorasyonu huzurlu ve güzel bir yaşam alanı için oldukça gereklidir. Eğer beyaz sevenlerdenseniz bu örnek size bir bakış açısı katabilir. Renkli ve desenli tablolar ile evinize renk katabilirsiniz. Farklı desen ve koyu renkteki halı seçimi koltuklarınızın rengini daha da ortaya çıkaracaktır. Evinizin belirli köşelerine ilginç aksesuarlar koyabilirsiniz.Gizemli bir salon için dekorasyon önerileri arıyorsanız bu örnek sizin için uygun olabilir. Krem rengi koltuklara kahverengiden oluşan eşyalar oldukça uyumlu bir hava katıyor. Çeşitli yerlere koyacağınız mumlar evinize oldukça tarz ve şık görüntüler ekleyecektir. Birçok yere de çiçek koymayı unutmamalısınız çünkü çiçekler oldukça şık görüntüler elde etmenizi kolaylaştırıyor. Evinizin tavanlarına yaptıracağınız değişik desenler evinizin tüm görünümünü değiştirecek ve tarz bir hava yaratacaktır. Duvarlara ve camlara da yapılan gerekli dekorasyonlar oldukça gizemli bir hava yakalamanızı sağlayacak.


Eğer sadelik yerine renkli odalar tercih ediyorsanız, örnekteki dekorasyon fikirleri sizin için oldukça ilgi çekici olacaktır. Gri ve pembe renklerden oluşan vitrinler oldukça iddialı bir görünüm sergiliyor. Birçok aksesuarlarla birlikte daha da iddialı görüntüler elde edilmesi mümkün. Kırmızı sandalyeler evinize oldukça farklılık katacaktır. Önüne pembe koltukların koyulduğu dekorasyon şömine oldukça romantik bir hava oluşturuyor. Piyano gibi çeşitli müzik aletlerini salonunuzun bir köşesine koyabilirsiniz. Evinizin yer ve tavan dekorasyonu da oldukça önemlidir. Çünkü evin görünümünü tamamen değiştirebilir. Kafanızdaki en güzel ev dekorasyonları için  evininustası.com.tr adresinden gerekli bilgileri edinebilir ve mükemmel evlere sahip olabilirsiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!