FİLO TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR? NASIL KURULUR?

07 Ocak 2018

FİLO TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR

FİLO TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR? NASIL KURULUR?


  • Filo takip sistemleri kaç arabadan sonra gereklidir?
  • Filo takip sistemlerinin işlevleri nelerdir?
  • Filo takip sistemleri maliyetleri nelerdir?


Filo Takip ve Yönetim Sistemi sayesinde hem araçların bakım işlemlerini işleyip hem de düzenli bakımlarını sistemden takip edilebiliyor. Sistem üstünden gelen ikaz mesajları sayesinde araçların bakımları aksamıyor. Muayene vakti gelen araçların takibi kolay hale geliyor.

Tüm Teferruatlar Düşünülmüş

Filo Takip ve Yönetim Sistemi ne işe yarıyor? Sistem çok yönlü olarak kolaylık getiriyor. Araçların bakımlarından muayene zamanına, kasko ile sigorta işlemlerinden sözleşme şeklinde alınan araçların sisteme girişi ve takibi mümkün hale geliyor. Tüm personel işlemleri de Filo Takip ve Yönetim Sistemi üstünden sürdürülebiliyor. Üstelik araçlarınız ile alakalı tüm veriler, geçmişe yönelik depoluyor ve takibi ile raporlamaya imkân hazırlıyor.

Filo Takip ve Yönetim Sistemi İçeriğinde Ne Var?

Filo Takip ve Yönetim Sistemi içerisinde, bütün araç filosuna dair verilerin raporlanmasının yanında bütün araçları takip etmeye ve filo kapsamındaki takibe yönelik yazılımlara ait bilgilerin tek araç temel tabanlı hem görüntüleme hem de raporlama imkânı veriyor. Ayrıca özel taleplere yönelik müşteri talepleri doğrultusunda, hem hızlı bir şekilde yapma özelliğine sahip olunma hem de takibin getirisi ile daha hesaplı bir çözüme kavuşmaya sebep oluyor. Şirketlere de ayrıca masrafın azaltılması anlamında katkı sunuyor. Masrafın azaltılması özelliği şirketleri rahatlatıyor. Sistem, sahada bulunan ekipleri anlık takip edilebilme özelliği ve kolaylığı sunuyor. Ayrıca kişi temel tabanlı olarak sahaya işe yönelik emirler verme imkânı da veriyor.

Yakıt Durumunu da Takip Ediyor mu?

Filo Takip ve Yönetim Sistemi, en çok tercih edilmesi olarak hem fonksiyonel olarak yakıtın durumunu gösterme ve ölçme hem de filo takibi ve uzaktan durdurulması kolaylıkları olarak gösteriliyor. Bataryalarının ve bütün GSM ve GPS parçalı antenin dâhil edilmesi ile takip cihazlarının meziyetleri sayılıyor.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!