GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİN HANGİ FİRMALAR BAYİLİK VERİYOR

28 Şubat 2018

GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİN HANGİ FİRMALAR BAYİLİK VERİYOR

GÜVENLİK SİSTEMLERİ ARAŞTIRMALARI

Gün geçtikte bir ihtiyaç haline gelen güvenlik sistemlerine talep arttıkça bu konuda çalışan ve özellikle büyük şehirlerde şubeler açarken diğer yandan küçük şehirlerde de ağ kurarar büyüme hedeflerini gerçekleştirmek isteyen pek çok firma güvenlik sistemleri konusunda bayilik veriyor. Yapmış olduğumuz konu ile ilgili araştırmalar sonucunda hangi firmalar güvenlik sistemi konusunda franchising veriyor listeledik. 

Tunç Güvenlik Sistemleri: 2006 yılında kurulmuş olan firma güvenlik ve bilişim konusunda hizmet vermektedir. Şu am herhangi bir noktada şubesi bulunmayan firmanın toplamda 8 çalışanı bulunmaktadır. İsim hakkı bedeli olarak 15000 Dolar isteyen Tunç Güvenlik Sistemleri girişimciye el kitabı, personel desteği ve eğitim desteği vermektedir.

Pima Alarm ve Güvenlik Sistemleri: 2015 yılında kurulmuş olan firma alarm ve güvenlik sistemi konusunda çalışmaktadır. 20'den fazla çalışanı olan firmanın bugüne kadar 2 adet şubesi bulunmaktadır. Son bir yılda 5 şube açmış olan Pima alarm ve güvenlik firması bayilik şartları için randevu talep edilmesini istemektedir. % 40 oranında bir kar marjı bırakan bir sektör olduğunu belirten Pima alarm ve güvenlik firması eğitim desteği ve ortak reklam desteği vermektedir.

Kale Güvenlik Sistemleri: 1953 yılında kale kilit ile piyasaya girmiş olan ve oldukça eski ve tanınmış bir firma olan Kale, kale güvenlik sistemleri ile ile ilgili kuruluşunu 2011 yılında gerçekleştirmiş. Yıllardır güvenlik konusunda tecrübesi olan bu kuruluş <türkiye'de 100'den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Bugüne kadar toplam şube sayısı 26 olan firmanın merkeze bağlı şubesi yoktur ve tamamı bayilik verdiği şubelerdir. Franchise şartları konusunda bilgi vermeyen firma bayilerine eğitim desteği ve pazarlama desteği konularında yardımcı olmaktadır. Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!