Harika Duş Modelleri

08 Ağustos 2017

Yeni teknolojilerin yaşamımıza kattığı ayrıntılar gerçekten harika. Özellikle banyolarda yakalanan çizgi oldukça etkileyici konfor ayrıntıları sunuyor.

Yeni teknolojilerin yaşamımıza kattığı ayrıntılar gerçekten harika. Özellikle banyolarda yakalanan çizgi oldukça etkileyici konfor ayrıntıları sunuyor. Jakuzi sistemleri, duşakabin sistemleri, sauna ve buhar sistemleri, yağmurlama ve tüm vücut duş sistemleri, sayılabilecek özel ayrıntıların bir kısmıdır.


Ne Kadar Özellik, O Kadar Fiyat

 

Banyonuzun dekorasyonu çok önemlidir ve seçeneklerde çok dikkatli olunması gerekiyor. Yeni ürünler, müthiş bir görselliğin yanı sıra duş kabini olmanın ötesinde bir konfor ve keyif sunabilmektedir. Duşakabin fiyatları, barındırdıkları özelliklere göre değişen bir aralıkta oluşmaktadır. Olay sadece duş kabininin fiyatı olarak algılanmamalı, her halükarda banyoda toplam bir tadilat yapılacağı ekonomik açıdan göz ardı edilmemelidir.


İki Duvar Arası DuşakabinBanyonuzun yapısı hazır bir kabin yuvasına müsait olabilir. İki duvarın arasına çekilecek bir kabin kapısı ile oluşan duşakabin sistemi oldukça ekonomik sonuç verecektir. Bu kabinlerde 400 TL’ den başlayan fiyatlar, kullanılan teknoloji ayrıntılarıyla yükselerek devam etmektedir.

Son dönemde özellikle tercih edilen kompakt duş kabinleri, otomatik sıcaklık ayarı, jakuzi özelliği, farklı noktalardan basınçlı su püskürtme özelliği, telefonu, müziği ve havalandırması bulunan modelleriyle 1500 TL ile 5000 TL arasında fiyatlanmaktadır. Bu duş kabinleri için özellikler, tercihlerinize ve ekonomik tutumunuza göre daha da artabilir.

 

Fiyat, Kalite, Servis Üçlemesi


Duşakabin sektöründe yüksek bir rekabet yaşanmakta, bu rekabet yüzünden duşakabin markaları, önemli ölçüde fiyat kırarak sürümden kazanma çabasına girmektedirler. Bu durum kalitede ya da servis hizmetlerinde zaafların oluşmasına neden olmaktadır. Servis ve kalitede taviz verildiğinde ise gerçek anlamda markalaşma yolunda da yürünememektedir. Kalitenin düşmesiyle kırılma, patlama gibi tehlikeli kazalar yaşanabilmekte, kullanıcıların şikayetleri de artmaktadır. Bu yüzden özellikle de merdiven altı, kalite standardı olmayan üretimlerden mutlaka uzak durulmalıdır.

 

Her halükarda duşakabin, banyolarımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdadır. İhtiyaca, kullanıldıkları banyonun büyüklüğüne, biçimine, sundukları dekorasyon yaklaşımlarına ve yapıldıkları temel malzemelere bakılarak geniş bir portföyde sıralanan duş kabinleri, elbette farklı fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Alım yaparken yedek parçası bulunabilen, garanti belgeli ürünler tercih edilmelidir. Güvenilir, garanti kapsamı sunabilen şirketleri tercih ederseniz kullanım esnasında karşılaşılabilecek sorunları aşabilirsiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!