İlgi Çekici Duvar Ve Kapı Askıları

28 Haziran 2017

Dekorasyon fikirleri oluşturulurken ve mekanlar dekore edilirken kullanılan mobilyalar kadar aksesuarlar da oldukça önemli parçalardır.

Dekorasyon fikirleri oluşturulurken ve mekanlar dekore edilirken kullanılan mobilyalar kadar aksesuarlar da oldukça önemli parçalardır. Bir mekan dekore edilirken kullanılan mobilyalar ancak düzgün aksesuarlarla kombinlenirlerse mekanı olduğundan daha güzel göstermektedir. Aksi takdirde bir eksiklik meydana gelmektedir. Bu amaçla oluşturulan birbirinden farklı duvar ve kapı askıları bulunmaktadır. Hem estetik hem de modern duran bu kapı askıları mekanların daha toplu gözükmesine yardımcı olurken farklı bir tarz yaratılmasına da yardımcı olmaktadır.

Hem Askı Hem Duvar Rafı

Duvar dekorasyonu fikirlerinde bu tür askılar oldukça dikkat çekmektedir. Hem çantalarınızı ya da kıyafetlerinizi asabileceğiniz bu duvar askılığı hemde raf olarak kullanılabilmektedir. Üstüne zevkinize göre saksılarınızı ya da kitaplarınızı koyabilir, altına ise toplamak istediğiniz herşeyinizi asabilirsiniz. Bu tarz pratik ürünler günümüzde evler dekore edilirken sıklıkla kullanılmaktadır. Dekorasyonlara da uyum sağlayan bu aksesuarlar aynı zamanda modern bir duruş sergilemektedir.

Çantalarınız Daha Toplu Ve Bir Arada

Ev dekorasyonu önerileri arasında bu tarz fikirler oldukça ilgi çekicidir. Özellikle son zamanlarda moda olmaya başlayan kapı askıları tıpkı duvar askıları gibi estetik ve şık gözükmektedir. Bunun yanında ise eşyalarınızın bir arada ve düzenli durmasına da yardımcı olmaktadır. Bu çanta askısı kapılara ve dolap kapılarına asılabilen ve fotoğrafta da görüldüğü üzere çantaların bir arada durmasına yardımcı olan bir aparattır. Aynı zamanda çantaların bir arada olması, gün içerisinde hangisini kullanmanıza karar verme açısında da daha pratik ve belirleyici olmaktadır. Kadınların en büyük sorunlarından olan çantaların ortalıkta dağınık durması ve hiçbir yere sığmaması problemi de bu sayede ortadan kalkmaktadır.

GİYİNME ODALARININ VAZGEÇİLMEZİ

Genelikle bu tür kapı askıları giyinme odalarında kullanılmaktadır. Kapıya ya da dolap kapısına asılabilen bu aksesuar gömleklerin ya da isteğe göre pantolonların ve kıyafeterin askıları ile bir arada durmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle ütülenebilecek ürünlerin bu şekilde asılması, ütü yapıldıktan sonra kırışmasının da önüne geçmektedir. Bu tarz pratik ürünlerin ve ev ihtiyaçlarının satıldığı yapı marketlerde bulunan bu kapı askıları, evlerin daha düzenli gözükmesini de desteklemektedir.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!