İngiliz Perde Modelleri

28 Haziran 2017

İngiliz perde modelleri son yıllarda iyice moda olmuş durumda.

İngiliz perde modelleri son yıllarda iyice moda olmuş durumda. Merak edenler için birkaç örnekle birlikte İngiliz perde modelleri ve bu tür perdelerle kullanabileceğiniz şık dekorasyon fikirleri anlatmaya çalışacağız. Bu tür perdeler genellikle beyaz fon üzerinde çiçekli desenler ile karşımıza çıkıyor farklı desenleri de olsa da şu sıralar en popüler olanlar bu çiçekli modeller.Bu gibi perdeler özellikle açık renk dekore ettiğiniz evlerde ve beyaz tonlara ağırlık verdiğiniz salon ve oturma odalarında oldukça şık bir görünüm yakalayabileceğiniz bir perde çeşidi. Perde dekorasyon konusunda titiz olanların ve beyaz tutkunlarının özellikle ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

Bu Perdeleri Hangi Dekorasyonlara Uygulayabilirsiniz?Bu tarz perdeler ev dekorasyonu modasının son zamanlarda deyim yerindeyse vazgeçilmezi olmuş durumda. Evininustasi.com.tr ise bu konularda sizlere pek çok seçenek sunuyor ve bunun yanı sıra sizlere bu ürünlerin montajı için de hizmet sağlamakta. Ayrıca pek çok konuda da evinizin hemen hemen tüm dekorasyon ve tadilat işleri için uğrayabileceğiniz bir adres oluşturuyor.Bu tarz perdeleri ise genellikle söylediğimiz gibi açık tonlarda vintage dekorasyonlarda, İngiliz Retro dekorasyonlarda veya odanın mobilyaları ile duvar renginize uyumlu çiçek renkleri olan beyaz perdeleri tercih ederseniz gayet şık bir oda oluşturabilirsiniz. Burada önemli olan aslında tamamen sizin beğeniniz olduğu için bu söylediğimiz tarzların dışında da yaratıcılığınızı kullanıp bu perdeleri oldukça şık bir tasarımı tamamlayan aksesuarlar olarak kullanmanız mümkündür. Dekorasyon tamamen kişisel bir zevk meselesi olduğu için verdiğimiz tavsiyeler sadece öneridir bunu tekrardan hatırlatmakta fayda var.  Buyurun sizin için hazırladığımız birkaç örneğe bakalım. 

Bunun yanı sıra uyumlu renklerde duvar kağıtlarıyla kullandığınızda da çok büyük şıklık yaratabilirsiniz. Beyaz koltuklarla birlikte çok uyumlu olacağını düşündüğümüz bu perdeler evinize ayrı bir hava katacaktır. Evininustasi.com ile evinize isimlerinde vaat edildiği gibi evinizin her konusunda ustası elemanlar gelip kurulum, montaj, tadilat, tamirat ve yaratıcı dekorasyon fikirleri ile evinizin şıklığına şıklık katıyorlar. Şirket olarak küçük veya büyük evlerde ve iş yerlerinde dekorasyon fikirlerini ve sizlerin fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken ustalıkla ve hizmet anlayışı ile gerçekten övgüyü hak ediyor.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!