İngiliz Perde Modelleri

28 Haziran 2017

Evlerimizin içerisinde ve dış mekanlarda başlayan Vintage modası, artık perdelerimize de yansıyor.

Evlerimizin içerisinde ve dış mekanlarda başlayan Vintage modası, artık perdelerimize de yansıyor. Yeni dönemin popüler tarzı olan Vintage modelleri evinizin her bir köşesinde uygulayabileceğiniz küçük dokunuşlarla, evlerinizi İngiliz Evleri’ne dönüştürebilirsiniz. Artık koyu mobilyalardan kurtulmanın vakti sizce de gelmedi mi? Alacağınız yeni mobilyalarınızda Vintage etkisi yaratmak istiyorsanız koyu renkli özellikle kahve tonlarından vazgeçmelisiniz. Klasiklikten uzaklaşmak istemiyorsanız Vintage serileri tam sizler için yeni bir dekorasyon akımı.

Evinizin her bölgesinde açık renklerle İngiliz Vintage etkisini yaratabilirsiniz. Duvarlarınızda ,mutfağınızda, perdelerinizde bu etkiyi yakaladıkça, emin olun evinize olan beğeni artacaktır.

Yeni Moda Vintage 

Vintage etkisini perdelerinizde de yaratabilirsiniz. Son dönemlerde çıkan yeni Vintage moda perdeler, evlerinize hem şıklık hem de asalet katacaklar. Boydan boya olan bu perdeler, küçük çiçek motifleriyle adeta birer şato izlenimi yaratacaktır. İstediğiniz renk ve modelleri , son yılların modası olduğu için çok kolay temin edebilirsiniz. Ayrıca internet araştırması yaptığınızda, dilediğiniz kumaşı alıp diktirebilirsiniz.

Evlerin diğer bölümlerinde olduğu gibi perde dekorasyonları da çok önemli bir yer tutar. Perdeler, evin diğer mobilyalarını bile gösteren en önemli detaydır. Uyum itibariyle yapılan dekorasyon fikirleri, evinizde muhteşem bir ambiyans yakalamanıza neden olacaktır. İngiliz perde modellerinin bir güzel yanı da , çabuk yıkanabilir olmalarıdır. Geçtiğimiz yıllardaki stor perdeler gibi değil, kumaş olduklarından dolayı kolay yıkanabilir ve ütülenebilir. Ayrıca maliyeti de yüksek değildir. İngiliz perdelerini evinizde görmek istiyorsanız, ilk yapmanız gereken şey, pencerelerinizin boylarını ölçmek olacaktır. Perdelerin duvara yakın mı yoksa pencere hizasında mı olmasını istediğinizi ilk önce kafanızda tasarlayıp daha sonra bir perdecinin yolunu tutmalısınız. Burada mobilyalarınıza uygun kumaşları beğenmelisiniz. Kumaşlar çeşitli olacağından dolayı, incelik kalınlık ayarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Gerek içerisine ince  , gerekse düz stor bir tül ile perde uyumunuzu tamamlayabilirsiniz. Sırf bu model üzerinde çalışan bir çok firma olduğunu unutmayın. Ufak bir araştırmayla siz de kendi şehrinizdeki uygun perdeciyi bulabilirsiniz. İngiliz modeli perdenizle ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Emin olun eviniz eskisinden daha da neşeli olacak,misafirleriniz sizin evinize hayran kalacaktır.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!