İŞ YERİNİ DAHA GÜVENLİ BİR YER HALİNE GETİRMENİN MALİYETİ NEDİR?

06 Mart 2018

İŞ YERİNİ DAHA GÜVENLİ BİR YER HALİNE GETİRMENİN MALİYETİ NEDİR?

Ticarethaneler nasıl korunmalı hırsızlardan ve tehlikelerden!

Her geçen gün özellikle hırsızlık gibi tatsız olayların evimizde ya da işyerimizde yaşanma ihtimali giderek artmaktadır. Sadece hırsızlık için değil yangın, su baskını deprem gibi pek çok doğal ya da doğal olmayan olaylar her zaman için evimiz ve işyerimiz için risk olan olaylardır. Bu nedenle bizler de yaşadığımız alanlar çin elimizden geldiğince daha güvenli ortamlar oluşturarak gerek evimizde huzur dolu bir uyku gerek işyerimizde kapıdan çıktıktan sonra aklımızın işyerinde kalmamasını isteriz. Bu nedenle güvenlik sistemleri her alanda işyerimiz olsun evimiz olsun çok önemlidir. Peki işyerimizi güvenli bir yere getirmenin maliyeti nedir?

Güvenlik Sistemleri için Teklif Alın!

Artık güvenlik sistemleri uzaktan kontrol sistemleri ile donatılmış olduğundan sizlere daha büyük bir kontrol sağlamaktadır. Akıllı sensörler ile donatılmış güvenlik sistemlerinin her bütçeye göre çeşitleri bulunmaktadır. 

HD görüntü kalitesi ile donatılmış dome kameralar ile işyerinizi güvenli hale getirebilirsiniz. Gece ve gündüz görüş imkanı sağlayan, renkli görüntü veren, uzaktan kontrol sistemi bulunan bu kameraların ayrıca hareket sensörü bulunmaktadır. Darbeye karşı dayanıklı olan ve 20 kat zoom yapma özelliği bulunan bu kameralardan iş yerinize takmak isterseniz size maliyeti 3.550 Türk Lirasıdır.

Güvenlik kamerası paketi şeklinde satılan işyeri güvenliği için tasarlanmış bu paketlerin içerisinde ise 4 adet kamera bulunmaktadır. 2 adet bullet kamera ve 2 adet dome kamera şeklinde satılan bu paketlerin içerisinde ayrıca bir adette NVR kayıt cihazı bulunur. NVR kayıt cihazı İP kamera sistemidir ve istediğiniz her an direk kameraya bağlanarak izleme şansınız bulunur. 2 megapiksele kadar kayıt imkanı bulunan bu cihazlar ile izlenen görüntünün kalitesi de oldukça yüksektir ve herhangi bir ekstra bağlantı gerektirmez.

Güvenlik Sistemleri için Teklif Alın!Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!