İstanbul’un Her Köşesinde Özel Ders 1 – Bahçelievler Özel Ders

28 Aralık 2017

bahçelievler özel ders

İstanbul Bahçelievler Özel Matemati Dersi, Özel Geometri Dersi, Özel İngilizce Dersi için tek adres.


  • İstanbul'un nerelerinde birebir ders alabilirim?
  • Ders çalışırken nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Özel dersler arasında ücret olarak bir fark var mı?

Özel ders, öğrencinin eğitim öğretim hayatında başarılı olması için sıklıkla kullanılan verimli bir çalışma metodudur. Özel ders ile öğrenci, okula takviye olarak sınav ve yazılı odaklı çalışma yapar. Birebir diyalog yoluyla yapılan bu derslerde öğrenci, ihtiyacı olan bilgileri, anlamadığı konuları da sormak suretiyle kalıcı olarak öğrenir. Bununla birlikte İstanbul, ulaşım açısından ciddi zorluklar yaşanabilen bir kenttir. Bu sebeple, öğrencinin ulaşım zahmetinden kurtulması önemli bir lükstür. Biz de Bahçelievler özel ders çalışmamız ile Bahçelievler ilçesinde oturan her bir öğrencini ayağına gidiyoruz. Onlara, kendilerini rahat hissedebilecekleri ev ortamında özel ders veriyoruz. Böylelikle öğrenciler için zaman kaybını bir sorun olmaktan çıkartıyor, onlar için en uygun ortamda özel ders çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.Öğrencilerin, derslere olan bakışını etkilemek temel amacımız. Öğrenci için ders çalışmak, onu başarıya götüren bir aktivite olmalı, sıkıcı bir zaman kaybı değil. Bu sebeple Bahçelievler özel ders çalışmalarımızda öğrenci merkezli bir anlayışı benimsiyoruz. Öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlediğimiz çalışma programlarıyla öğrenciyi sınav ve yazılarına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bahçelievler özel ders ile öğrenci takıldığı her noktayı eğitmenine danışma şansına sahip oluyor. Bu da öğrenimin derhal ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.Özel Derslerimizle Neyi Amaçlıyoruz

Özellikle, öğrencinin sınav ve meslek başarısını doğrudan etkileyen derslerde, alanlarında uzman eğitmen kadromuza güveniyoruz. Türkiye’nin önde gelen okullarında öğrencilik hayatını sürdüren, üniversiteli gençler ile Bahçelievler özel ders çalışmalarımızı yürütüyoruz. Konu anlatımı ve pratik çalışmaları ile öğrencilerin sınavlara hazır hale gelmesini amaçlıyoruz. Gelecekte iyi bir lise, üniversite ve meslek hayatı için tüm bunlar önemli birer gereklilik.


Eğitmen her şeyden önce öğrencinin halinden anlamalı, onunla aynı dili konuşabilmelidir. Üniversiteli öğrencilerden oluşan ekibimiz ile Bahçelievler özel derslerde bunu gerçekleştiriyoruz. Kendisi de öğrencilik hayatına devam eden veya yeni mezun eğitmen kadromuz öğrencinin halinden anlıyor. Onlarla aynı duyguları paylaşıyor. Bunun neticesinde hem bilgi aktarımı daha rahat hale geliyor hem de öğrenci için daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşuyor. Öğrenci, Bahçelievler özel derslerine eğitmenine, dersleriyle ilgili her türlü sorunu ve problemi anlatarak çözüm yolları geliştiriliyor. Öğrenciye doğru bir çalışma sistemi hazırlanıyor. Başarılı bir eğitim öğretim hayatına bu özel derslerle sağlam bir zemin hazırlanıyor.Nasıl Bir EğitmenÜye değil misiniz? Hemen kayıt olun!