İşyerlerine Özel Farklı Dekorasyon Teknikleri

28 Haziran 2017

İşyeri dekorasyonu verimli çalışma adına önemli rol oynayan bir etkendir.

İşyeri dekorasyonu verimli çalışma adına önemli rol oynayan bir etkendir. Görsel zenginlik ve hoş tasarımlar içeren ofisler çalışanların motivasyonunu yükselterek iş kalitesine katkı sağlıyor.  Bu durumda işyeri dekorasyonu konusunda farklı teknikler denemek yararınıza olacaktır.

Minimalist Dekorasyon

Boğucu çalışma ortamında, daha geniş bir çalışma alanı yaratacağınız minimalist dekorasyon tekniğiyle derin bir nefes alabilirsiniz. İşyerinde bulunan gereksiz bütün eşyalardan kurtulup, geri kalan ürünlerde şık ve sade tasarımlara yönelmeniz güzel bir çalışma alanı oluşturacaktır. Aynı zamanda renklerde de seçimleri sadelikten yana kullanmak minimalist dekorasyon tekniğini tam anlamıyla uygulamanızı sağlayacak.
Eşyalarınızı yerleştirme aşamasında, elinizdekileri benzerliklerine göre gruplandırarak dengeli bir biçimde yerleşimini yapmanız gerekmektedir. Kullanmayı düşündüğünüz aksesuarların tek bir alanda toplanmış bulunması da seçtiğiniz bu noktanın daha vurucu bir etki yaratmasını sağlayacaktır.

Vintage Dekorasyon

Vintage dekorasyon, eski döneme ait parçaların günümüzün modern tavrıyla uyum içinde kullanılarak bir araya getirilmesiyle oluşan bir dekorasyon tekniğidir. Pek çok alanda kullanılan vintage tekniği işyeri dekorasyonu için de kullanılabilecek bir tekniktir.

Vintage dekorasyonda renkler önemli bir yer tutmaktadır. Ağırlıklı olarak pastal ve toprak tonları kullanmak uygun olacaktır. Ayrıca geçişlerde mavi, beyaz ve yeşil renkler de kullanılabilir.

Eşyalarda abartıya kaçmadan şık tasarımlı ürünler kullanmanız ve hatta bazı ürünlerde eskitme kullanmanız güzel bir etki bırakacaktır. Bunun yanında vintage tekniğinde eski dönemlerin esas alındığını düşündüğümüzde eski eşyaların verimli bir yolla kullanılması en önemli noktadır.

Farklı Seçenekler İnceleyin

Verdiğimiz örneklerin yanında daha birçok farklı dekorasyon tekniği işyerlerinde kullanılmak için oldukça uygundur. Detaylı araştırmalarla hem zevkinize hem çalışma ortamınızın fiziksel durumuna hem de çalışma şartlarınıza uygun dekorasyon teknikleri bulabilirsiniz.

Eğer ki karar vermekte zorlanıyorsanız yaratıcı dekorasyon fikirleri edinebileceğiniz evinizinustasi.com adresini ziyaret etmenizi öneririz. Hem firma hem de müşteri portföyünü tek bir adreste buluşturan evininustasi.com sitesinde Türkiye’nin bütün şehirlerinden firmalara erişebilir ve onlarla iletişime geçerek en yaratıcı fikirleri edinme şansı bulabilirsiniz.Üye değil misiniz? Hemen kayıt olun!